Šťastný půlrok rodinného klanu Veroniky Žilkové: Miminko, první láska i »dobrý kamarád«

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 3. 2023

Rodina Veroniky Žilkové (61) má za sebou půlrok plný radosti. Na počátku podzimu se ukázalo, že dcera plavovlasé herečky Agáta Hanychová (37) čeká své třetí miminko, o kterém pro ŽivotvČesku.cz budoucí babička řekla, že je v jejich rodině velmi vítáno. Také její druhá dcera Kordula Stropnická (17) prožívá krásné období po boku své první lásky. A konečně - sama herečka je půl roku šťastná po boku rockera Josefa Holomáče (63), přestože v poslední době říká, že je pojí spíše blízké přátelství.

Především první polovina loňského roku byla pro rodinu Veroniky Žilkové náročná. Na jaře se totiž po více než 18 letech rozpadl její vztah s bývalým hercem a diplomatem Martinem Stropnickým (66), který se rozhodl rodinu opustit kvůli mladší partnerce. Tu si našel během doby, kterou pracovně trávil na ambasádě v Izraeli, přičemž se jednalo o jeho podřízenou.

Tato událost pochopitelně zasáhla celou rodinu, nejvíce nejspíš stále nezletilou dceru páru Kordulu, která svého otce od té doby neviděla. Na jméno Martinu Stropnickému nemůže přijít ani Agáta Hanychová, která sice není jeho biologickou dcerou, ale roky s ním žila v jedné domácnosti.

Ve druhé polovině roku 2022 se ale karty obrátily a rodině se opět začalo dařit. Nejprve si po dlouhé době hledání našla Agáta Hanychová nového partnera. Tím se stal mediální magnát Jaromír Soukup (54), se kterým po velmi krátké známosti otěhotněla. Dvojice se nyní těší na dceru, která přijde na svět v dubnu. "Vím, že pan Soukup si miminko velmi přál. On a Agáta jej plánovali přes léto," prozradila oblíbená umělkyně Veronika Žilková a více se o přírůstku do rodiny rozpovídala v exkluzivním rozhovoru pro redakci ŽivotvČesku.cz.

Také druhá dcera herečky, mladičká Kordula Stropnická, již půl roku patří mezi zadané. Prožívá právě svou první lásku s o pár let starším mladíkem Damienem, který pochází ze zámožné rodiny a svou lásku velice opečovává. "Byl to docela dlouhý proces. Známe se tři roky. Začalo to dětinsky s brekem, hádkami, zlomeným srdcem. Před půl rokem jsme to dali dohromady a je to hezký," svěřila se pohledná dívka v rozhovoru pro server Super, přestože jinak se médiím spíše vyhýbá.

Sama Veronika Žilková se také na podzim loňského roku začala objevovat ve společnosti s novým přítelem, muzikantem Josefem Holomáčem, někdejším baskytaristou z kapely Argema. "V osobním životě jsem nyní moc spokojená," uvedla pro ŽivotvČesku.cz umělkyně. V poslední době však vývoj nové známosti zřejmě zkouší lehce zpomalit. Pro média totiž již několikrát sdělila, že s charismatickým hudebníkem ji pojí spíše dobré přátelství. Vzhledem k tomu, že stále není formálně rozvedena, nechce nyní mluvit o nové známosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.