Šťastný smolař vyhrál na Šestce čtvrt mega

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Šestka
Redakce |
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2021

Životní smolař, který nikdy nic nevyhrál a nikdy se mu moc nedařilo. Tak sám sebe popisuje pan Marek z Prahy, nyní šťastný výherce soutěže Čtvrt mega za litr a čerstvý ženáč, který si tento týden převzal na Šestce svou výhru. I cesta pro ni však byla spletitá – málem ji totiž neměl čím doložit!

Nakup za litr, vyhraj čtvrt mega!

Soutěže s velmi jednoduchým zadáním se pan Marek zúčastnil v podstatě náhodou během vánočních nákupů oblečení a hraček pro děti, na které vyrazil loni v prosinci se svou teď už novomanželkou do Obchodního centra Šestka. Když jej na soutěž upozornila obsluha jednoho s místních stánků s občerstvením, neváhal a soutěžní lístek vhodil do losovacího osudí. S výhrou však po svých předchozích zkušenostech nepočítal, takže když se mu v lednu nikdo neozval, považoval věc za uzavřenou.

Zašantročený lístek

Panu Markovi však uniklo, že vedení centra se kvůli pandemii rozhodlo soutěž a s ní i vyhlášení vítěze přesunout na letošní červen. Když se mu tedy před časem z centra po losování ozvali, jeho překvapení nebralo konce. Jak sám říká, opravdickou radost z výhry však prožil až při převzetí symbolického šeku s výhrou. Předtím tomu nejenže nevěřil, ale prožíval také malé osobní drama. Panu Markovi se povedl skutečně husarský kousek – svůj soutěžní lístek někam založil.

Šperk pro manželku

Jeho pořádná manželka, kterou plánuje odměnit krásným šperkem pořízeným za první utracené poukázky, potřebnou účtenku naštěstí našla a situaci tak zachránila. Oba se tak mohou radovat z výhry, díky které budou moci dovybavit svou novomanželskou domácnost, i se svým nejbližšími, se kterými se plánují o výhru podělit. Jediné, co pana Marka mrzí, je, že osobě, od které se o soutěži dozvěděl, už nemůže poděkovat, u stánku ji letos už nezastihnul.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu