Stěhování a rekonstrukce: Andrea Růžičková koupila dům na vesnici. V malém 2+kk to už nešlo, prozradila

Andrea Růžičková je dvojnásobnou maminkou
Andrea Růžičková je dvojnásobnou maminkou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2020

Velmi půvabná a charismatická herečka Andrea Růžičková (36) si s manželem Mikolášem (41) splnili životní sen. A to nejen v podobě toho, že vychovávají dva rozkošné syny - staršího Tobiáše a mladšího Jáchyma, ale pořídili si dům na vesnici, kde aktuálně provádí rekonstrukci. "V malém bytě už to nešlo a tak jsme pořídili dům, kde můžeme skutečně žít," prozradila pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka.

Od té doby, co se vdala, je Andrea Růžičková spokojenou ženou. Rodina je pro ni důvod, proč ráno vstát s úsměvem. Dalším důvodem by mohla být třeba rekonstrukce domu z šestnáctého století, který si Růžičkovi pořídili těsně před nástupem první vlny epidemie.

"Od dubna jsme rekonstruovali dům, který jsme těsně před koronavirem koupili. Je na vesnici a přibližně hodinu od Prahy a teď víceméně většinu času trávíme mimo Prahu," prozradila pro ŽivotvČesku.cz půvabná dvojnásobná maminka s tím, že stěhovat trvale mimo Prahu s manželem nemají ale v plánu.

"Stěhovat se úplně nechceme. Necháváme si byt, i když je malý. Ale zvolili jsme variantu vesnice a předělávky starého domu, abychom měli místo, kde můžeme skutečně žít. Kam můžeme na procházky do přírody, kde máme prostor a netlačíme se ve 2+kk. A je to blahodárné. Jen celý proces rekonstrukce je náročný. Takže byt si necháváme kvůli tomu, když do Prahy potřebujeme s manželem kvůli práci, ale potom se zase vzdálíme," prozradila talentovaná herečka Andrea Růžičková pro ŽivotvČesku.cz, která si naplno užívá rodičovství.

Zároveň se netajila tím, co je pro ni na výchově dvou rozkošných synů nejtěžší. "Myslím, že asi skloubit to, že člověk potřebuje najít zdravou míru v tom dělat, co chce, tedy osobním časem a koníčky a zároveň být stoprocentní pro děti. Tedy najít ten balanc," dodala pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.