Stěhování do Švýcarska. Byt budeme mít od hokejového klubu, říká Monika Binias

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 2. 2023

Influencerka Monika Binias (50) s manželem se sice teprve loni v létě přestěhovali do nového bydlení v německém Hannoveru, ale už zvedají kotvy znovu. Důvodem je další zahraniční angažmá jejího muže, jehož bude blondýnka následovat tentokrát do Švýcarska. "Máme to tam moc rádi, hlavně přírodu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatická plavovláska se svěřila, že se na novou životní etapu ve Švýcarsku již velice těší. S manželem Petrem Biniasem (26) tam ostatně jezdí poměrně často, a to především do přírody. Kromě toho tam již kvůli hokeji život zavál také bratra jejího chotě, není to tak pro ně neznámé prostředí.

"Manžel dostal skvělou nabídku, která by se za rok nebo dva již nemusela opakovat, rozhodl se ji tedy přijmout. Trochu změna oproti Hannoveru je, že tam nastupuje jako trenér. On ale už tady v Německu také trénoval mládež a měl i nějaké výsledky, takže ho oslovili," vysvětlila Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz, co je důvodem jejich přesunu.

Stejně jako v Německu jim bydlení zajišťuje hokejový klub, nemusí mít tak starosti, že by například kromě změny prostředí museli ještě řešit hledání podnájmu.

"Byt nám zajišťuje klub a my jsme si řekli, že žádné vlastní bydlení zatím řešit nebudeme. Ono ze Švýcarska je to v hokejovém světě do Kanady kousek. A dokud bude mít manžel pracovní nabídky, můžeme být také každou sezonu jinde. Když uvidíme, že tu nějakou dobu budeme, tak to možná budeme řešit," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz influencerka, která se proslavila v rodinné reality show Štiky.

Co se týká jejího pracovního zapojení, ve Švýcarsku si zatím zaměstnání hledat nebude. "Německy bych se tam asi nedomluvila, rozumím možná tak pozdrav. A v každém kantonu se mluví trochu jinak. Takže se budu věnovat svému muži, domácnosti a zvířatům. Kromě toho budu dále dělat poradenství, protože to mohu dělat online," prozradila Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz, jak vypadají její plány na nadcházející hokejovou sezonu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.