Štěpánka ze svatební reality show: Za své »kérky« jsem dala 150 tisíc, prozradila. Odhalila i význam

Štěpánka promluvila o svých tetováních
Štěpánka promluvila o svých tetováních
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2020

Pokračování svatební reality show dala nahlédnout do osudového dne další dvojice, která se předtím nikdy neviděla. Máme tu novou dvojici. Lásku v rámci sociálního experimentu tentokrát hledal kuchař Pavel (38) a manažerka Štěpánka (31), která diváky ohromila plejádou tetování na svém těle. Redakce ŽivotvČesku.cz vypátrala, co znamenají a kolik stála.

Temperamentní černovláska z Rokycan je nepřehlédnutelná. Štěpánka kromě piercingu v obličeji a tmavých vlasů, se na svém těle pyšní řadou tetování.

Má jich asi třicet a utratila za ně majlant. Jen »rukáv« ji stál kolem třiceti tisíc. "Celkově to odhaduji na 150 tisíc korun," řekla pro ŽivotvČesku.cz nová účastnice reality show.

Každé tetování má svůj příběh. Souvisí nějak se Štěpánky životem nebo její rodinou. Nechala si například vytetovat iniciály svých rodičů nebo jméno svého psa, který už nežije. "Na tělo jsem si nechala napsat i datum a čas svého narození. Se starším bratrem slavím narozeniny ve stejném termínu. Narodil se dokonce i ve stejnou hodinu, jen v jiném roce," popsala svá tetování nevěsta pro ŽivotvČesku.cz.

Svatební cesta a následující měsíc ukáže, jestli se Štěpánka a Pavel k sobě opravdu hodí a vydají se na společnou cestu životem. Už teď je jisté, že tito dva si budou mít co říct. Spojuje je nejen touha po láskyplném vztahu, ale i smysl pro legraci.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.