Stiflerova máma z Prciček se kvůli plastikám změnila k nepoznání, přesto si dodnes užívá. Učinila šokující intimní přiznání o 200 lidech

Jennifer Coolidgeová
Jennifer Coolidgeová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2022

Herečka Jennifer Coolidgeová (60) ztvárnila za svou kariéru mnoho rolí, nejvíce se ale nepochybně proslavila jako Stiflerova máma v komediální sérii Prci, prci, prcičky. Od té doby prošla nelichotivou proměnou související s plastickými operacemi, to jí ale nezměnilo v nechtěnou ženu. Jak ji cituje magazín Variety, díky dávné roli si stále užívá.

Slavná komedie Prci, prci, prcičky vyšla už v roce 1999 a někteří herci upadli v zapomnění. Nezapomenutelnou však zůstává Jennifer Coolidgeová alias Stiflerova máma. Ta sice už nedostává tolik rolí jako v minulosti, ale stále si užívá právě díky té, kterou ztvárnila před 23 lety. A to i přesto, že dnes vypadá kvůli plastikám jinak.

"Díky roli Stiflerovy mámy jsem spala s asi dvěma stovkami lidí. Díky účinkování v Prcičkách jsem se dočkala hodně sexuální pozornosti. Lidé po mně chtěli, ať s nimi hraju takzvanou milfku (sexy matku, pozn. red.)," řekla Jennifer Coolidgeová v rozhovoru pro magazín Variety.

Intimní přiznání herečky může být pro mnohé šokující především proto, že nyní už dávno nevypadá tak, jak vypadala ve své nejslavnější roli. Jak sama otevřeně přiznává, propadla plastickým operacím a kosmetickým zákrokům, které ji změnily. Dnes si od nich dává pauzu, přesto jsou jejich následky viditelné.

Na nejnovějších snímcích zachycených při noční cestě do televizního pořadu je evidentní, že přestože Jennifer Coolidgeová stárnutí zastavila, ztratila také přirozenost. Ať už udělá jakýkoliv výraz v obličeji, kromě úst se jí moc svalů nepohne.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.