Štíhlé nohy a vosí pas. Herečka Michaela Badinková popsala, jak si udržuje svou krásnou postavu

Herečka Michaela Badinková
Herečka Michaela Badinková
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Z televizní obrazovky si diváci pamatují Michaelu Badinkovou (42) jako sympatickou doktorku Alenu Mázlovou v seriálu z lékařského prostředí. Krásná herečka si udržuje roky štíhlou postavu, ale jak sama říká, nic není zadarmo. "Hodně cvičím a v létě se samozřejmě hýbu – plavu, občas jezdím na kole, dělám jógu nebo si jdu zaběhat. Záleží také na náladě. Ráda vyrazím i na procházku," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Rodačka ze Slovenska patří mezi oblíbené tváře českého showbyznysu. Představila se například ve filmu Jak básníci neztrácejí naději a jeho pokračování Jak básníci čekají na zázrak. Ztvárnila také postavy v seriálech Ulice, Cesty domů či Ordinaci v růžové zahradě 2, kam nastoupila v roce 2016 - tvořila pár s primářem Čestmírem Mázlem, kterého si zahrál Petr Rychlý (56).

V osobním životě je matkou dvou dcer – Emílie (7) a starší Evelíny (11). "Užívám si čas s rodinou, se svými dcerami. Všechno přijímám a pracuju na tom, abych si udržela pozitivní mysl. Snažím se situaci přijmout, když ji nedokážu změnit a také ji zbytečně nekomplikovat," řekla již dříve Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz.

V současné době využívá možností letního počasí a pracuje na tom, aby vypadala dobře a udržela si štíhlou postavu. Navíc sportem dobíjí energii. "Hodně cvičím a v létě se samozřejmě hýbu – plavu, občas jezdím na kole, cvičím jógu nebo si jdu prostě zaběhat. Záleží také na náladě. Ráda vyrazím i na procházku, ale nemám daný žádný pevný řád. Snažím se neustále hýbat, jsem typ aktivnějšího člověka, musím být (směje se)," řekla Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.