Strach o dceru Bruce Willise: Rumer ukázala postavu v plavkách a brání se nařčením z anorexie

Profimedia
Herec Bruce Willis s dcerou Rumer
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 7. 7. 2021

Herec Bruce Willis (66) je otcem pěti dcer, jen jedna se ale snaží jít v jeho stopách a daří se jí. Rumer Willisová (32) je herečkou stejně jako slavný otec a matka Demi Mooreová (58), nyní ale neprochází nejlepším obdobím. Z dovolené v Řecku se pochlubila snímkem v plavkách a sledující na sociální síti ji osočili z toho, že má anorexii. Zdá se jim totiž moc štíhlá. Kritice se brání.

Rumer Willisová je nejstarší dcerou Bruce Willise a Demi Mooreové. Stejně jako rodiče, i ona se vydala na dráhu herectví a už v minulosti si vyslechla nelichotivé poznámky směrem ke svému vzhledu. Nyní byla kvůli fotce v plavkách nařčena z toho, že trpí anorexií. Její sledující mezi sebou tuto myšlenku sdíleli v komentářích na sociální síti.

Pro Rumer, která je nadšená sportovkyně a vyznavačka zdravého životního stylu, nejsou takové komentáře příjemné. Cvičí navíc pod dohledem osobního trenéra, který by si poruchy příjmu potravy všiml mezi prvními a okamžitě by jejímu rozvoji zabránil.

Pohledná herečka nenechala zlá slova svých sledujících bez komentáře. "Vím, že tohle nemusím dělat, ale vzhledem k ponižování mé osoby na základě mého těla se nemohu nevyjádřit. Po nespočtu negativních komentářů jsem nestačila zírat, ta fotografie se mně osobně moc líbí, přestože na ní vypadám drobnější," napsala Rumer na instastories.

"Nehledě na to, jak na fotce vypadám, není vaší prací ani právem mě upozorňovat na můj vzhled a nechávat mi pod příspěvkem komentáře, ve kterých své myšlenky sdělujete ne zrovna jemným způsobem. I kdybych trpěla poruchou příjmu potravy, kterou díky bohu netrpím, vaše řeči o tom, že se mám najíst, by mi nepomohly, ba naopak. Je to ponižující," vyjádřila svůj názor naštvaná herečka.

Svým sledujícím poradila, co dělat, pokud si myslí, že někdo poruchou příjmu potravy trpí. "Jestli se skutečně bojíte o něčí zdraví, tak mu raději napište soukromou zprávu, zeptejte se toho člověka, jak se má, a nabídněte mu pomoc, pokud o ni stojí. Ponižování na základě hmotnosti si rozhodně nenechám líbit," dodala Rumer Willisová, jejíž postava je spíš vysportovaná než hubená.

Scarlett Wilsonová (20) z Northamptonshiru ve Velké Británii je dnes kulturistkou s tisíci...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu