Strach o nový vztah. Jiří Krampol zažívá velmi šťastné období s novou partnerkou, která nestojí o žádnou popularitu

Herec a moderátor Jiří Krampol
Herec a moderátor Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 5. 2022

Herec a moderátor Jiří Krampol (83) našel ve své nové přítelkyni, která není z uměleckých kruhů, spřízněnou duši. "Jsem velice spokojený," prozradil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má zároveň i obavy, aby křehký vztah nepoškodil nějaký zásah zvenčí. Informace o jeho údajných nových životních partnerkách relativně krátce po úmrtí jeho manželky ho totiž naštvaly.

V životě populárního »českého Belmonda« nastala harmonie, což je pro něj jistě vítanou změnou po turbulentním období, kdy se množily spekulace o jeho partnerských vztazích. V této souvislosti se skloňovala i jména Kateřina Bláhová (26) nebo Zuzana Bubílková (69).

"Naštvalo mě, když se krátce po odchodu Haničky objevily informace, že jsem si hned někoho našel. Přitom mi přisuzovali Kačenku Bláhovou, což je mladá, krásná a talentovaná herečka, takže je to nesmysl, nebo Zuzanu Bubílkovou, se kterou jsem jenom spolupracoval," popsal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol.

Před několika týdny ale skutečně vstoupila do jeho života nová žena. "Ano, je pravda, že mám přítelkyni. Je právnička, vůbec nepochází z mediálního prostředí, a proto ani neříkám, o koho přesně jde, protože má z té pozornosti strach," vysvětlil tehdy pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol.

Aktuálně potvrdil, že se nic nezměnilo, naopak. "Jsem velice spokojený," prozradil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si chce svou lásku chránit, a tak »informační embargo« trvá. "Ona si skutečně nepřeje být medializována," dodal na dotaz redakce s tím, že to respektuje a nechce jejich vztah vystavovat zbytečným problémům.

Dlouholetý moderátor pořadu Nikdo není dokonalý tvořil řadu let stabilní dvojici se svou manželkou Hanou (†59). Letos v srpnu už to však budou dva roky, co nečekaně zemřela.

Zdravotní problémy ji ale pronásledovaly dlouhodobě. V roce 2017 dostala epileptický záchvat a skončila v nemocnici na pražském Karlově náměstí. Několikrát také pobývala v psychiatrické léčebně, na dovolené v Tunisku v roce 2019 pak zkolabovala a strávila několik dní na jednotce intenzivní péče. Začátkem roku 2020 se ale zdálo, že se stabilizovala a její stav se zlepšuje. O to bolestnější bylo, když 3. srpna podlehla vnitřnímu krvácení, které způsobil prasklý vřed v žaludku. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.