Strejda Jesse z Plného domu nestárne. John Stamos vypadá v 57 letech lépe než kdy dřív

Herec John Stamos
Herec John Stamos
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 4. 2021

Herec John Stamos (57) se v roce 1987 proslavil díky roli strejdy Jesseho v seriálu Plný dům. Tehdy se stal idolem žen a o pár let později jím stále je. Ve svém věku vypadá fantasticky a místo aby stárnul, zraje. Sice žertoval, že podepsal smlouvu s ďáblem, ale pravdou je, že v kondici ho udržuje rodina.

John Stamos byl koncem 80. let idolem žen díky své roli strejdy Jesseho v seriálu Plný dům. Idolem je i dnes, protože v 57 letech vypadá snad ještě lépe než kdysi a šediny mu na šarmu jen přidávají.

Neuvěřitelný vzhled Stamose je tématem, na které se ho lidé často ptají. "Malý Johne, tvůj život bude skvělý. Až ti bude 18, přijde ďábel a nabídne ti věčné mládí výměnou za tvou duši. Přijmi to," vzkázal s humorem svému minulému já herec v pořadu Late Night with Seth Meyers.

Herec smlouvu s ďáblem rozhodně nepodepsal, pravým důvodem jeho mladistvého vzhledu je, že musí jednoduše držet krok s rodinou. "Mám o více než 20 let mladší manželku a tříletého synka. Nemůžu si dovolit začít trávit dny v pyžamu a hrát bingo. Své rodiny si vážím nadevše, chci se jí věnovat a být pro ni co nejdéle schopný," vysvětlil Stamos magazínu US Weekly, proč se udržuje v kondici.

John samozřejmě nezanedbává ani péči o pleť, drží se názoru, že kosmetika není jen pro ženy. "Občas si udělám masku, není na tom nic špatného a ani si kvůli tomu nepřipadám zženštile. Starat bychom se o sebe měli všichni, schránku máme jen jednu," dodal nestárnoucí John Stamos.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu