Reklama:

Strhaný výraz a smutný pohled. Matthew Perry se nedlouho po rozchodu ukázal ve společnosti, udivil však svým vzhledem

Herec Matthew Perry
Herec Matthew Perry
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2021

Milují ho fanoušci po celém světě a patří mezi šestici hvězd kultovního seriálu z poloviny »devadesátek«. Herec Matthew Perry (52) se proslavil mimo jiné postavou Chandlera v televizním sitcomu Přátelé, kde si ho diváci zamilovali díky jeho jedinečnému humoru a pohodové povaze. Když se však objevil v losangeleské restauraci Nobi, překvapil svým vzezřením – mnozí by ho možná ani nepoznali.

Reklama:

Rodák z Williamstownu v Massachusetts patří mezi hollywoodské hvězdy první kategorie. Ať už zazářil ve filmech jako Tři do tanga, Můj soused zabiják nebo romantické komedii Sloužit Sáře po boku krásné Elizabeth Hurleyové (56). Ale srdce televizních diváků si získal především jako Chandler Bing, jeden z hlavních protagonistů sitcomu Přátelé, který se objevil na televizních obrazovkách v září 1994 a letos tak oslavil 27 let od premiéry.

Reklama:

Matthew Perry se ukázal v jednom z losangeleských podniků a mnohé překvapilo to, jak vypadal. Domácky oblečený v kostkované košili, zarostlý a kvůli jeho kruhům pod očima se nedalo přehlédnout, že ho trápí únava. Americko-kanadský herec, který je fanoušky právem milován, byl pro mnohé k nepoznání.

V osobním životě měl před sebou dokonce svatbu, ale ze zásnub s nyní již bývalou partnerkou, manažerkou a producentkou Molly Hurwitzovou (29) nakonec sešlo – dvojice potvrdila definitivní rozchod v červnu letošního roku. "Někdy věci prostě nefungují a tohle byla jedna z nich. Přeji Molly jen to nejlepší," uvedl ve svém oficiálním prohlášení Matthew Perry, jak uvedl magazín People. A tak se uvidí, zda sympatický představitel Chandlera z Přátel najde tu pravou ženu, vedle níž najde skutečné štěstí a která by dala jeho životu nový smysl.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: