Stříbrný lišák Richard Gere ulovil o více než 30 let mladší ženu. Jsem nejšťastnější muž ve vesmíru, prohlašuje po boku krásné Alejandry

Herec Richard Gere s manželkou
Herec Richard Gere s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 5. 2022

Herec Richard Gere (72) v minulosti patřil mezi miláčky žen. Dnes už role v romantických filmech získávají jeho mladší kolegové, on se ale v životě dočkal vlastního šťastného konce. Po boku o 33 let mladší manželky Alejandry (39) jen září a zdá se, že stárnutí ho dohání o něco pomaleji.

Richard Gere byl ženatý celkem třikrát. Dvě manželství nevydržela a to třetí se zdá být nadmíru spokojené. Po boku španělské aktivistky a mediální poradkyně Alejandry vypadá herec velmi šťastně. Má s ní navíc dva syny, tak není divu, že se od roku 2017 neobjevil v žádném filmu a raději věnuje čas rodině.

Alejandru Silvu si hollywoodský miláček žen vzal v roce 2018, jen dva roky po druhém rozvodu. Na svou nynější manželku pěje ódy a nemůže si vynachválit její povahu. Myslí si, že ta je hodně ovlivněná tím, že Alejandra je Španělka.

"Jsem nejšťastnější muž ve vesmíru. Vzal jsem si krásnou ženu, která je také chytrá, citlivá a má velké odhodlání pomáhat lidem. Je zábavná, trpělivá a umí odpouštět. Hodně medituje a je vegetariánka, takže umí dělat ty nejlepší saláty na světě. Lepší manželku už bych rozhodně mít nemohl," řekl herec americkému společenskému magazínu HELLO.

Zdá se, že věkový rozdíl v manželství žádné potíže nevytváří. Naopak to vypadá, že po boku výrazně mladší manželky se Richard Gere těší dobré psychické i fyzické kondici a že možná právě ona a synové jsou jeho elixírem mládí. Ani v 72 letech totiž neztratil pověstnou jiskru a jedinou výraznější změnou od dob jeho největší slávy jsou šediny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.