Strmý pád krále hitparád. Byl by zázrak, kdybych se v nich znovu objevil, myslí si Robbie Williams

Zpěvák Robbie Williams
Zpěvák Robbie Williams
Foto: Showpix
Publikováno: 16. 2. 2021

Robbie Williams (47) má na kontě celou řadu velkých hitů a v minulosti byl lamačem dívčích srdcí a velkým idolem. Postupem času se zpěvák uklidnil, usadil a s manželkou Aydou Fieldovou (41) má čtyři děti. Na hudbě, i když už výrazně méně bouřlivě, pracuje nadále, ale smiřuje se s tím, že dobám jeho největší slávy odzvonilo.

Proslavil se sólově i se skupinou Take That. Vytvořil hity jako Feel, Supreme nebo Angels a na své hudbě dál pracuje. Bývalý lamač dívčích srdcí a rebel tělem i duší Robbie Williams se ale postupně smiřuje s tím, že doby jeho největší slávy už jsou minulostí.

Dnes si nemyslí, že má vůbec šanci na umístění v hitparádách. "Na ty žebříčky už ani nekoukám, nemyslím si, že bych se k nim vůbec mohl přiblížit. Nicméně doufám, že má hudba stále dělá lidem radost," řekl zpěvák v rozhovoru pro rádio Smooth.

Během své kariéry se Williams potýkal se spoustou problémů, drogami, alkoholem a psychickými potížemi. "Mé největší hity vznikly v době, kdy jsem na tom byl psychicky úplně nejhůř. Jsem rád za to, co mi přinesly, ale už se neohlížím," přiznal Robbie, který dnes žije poměrně spořádaným životem.

Zpěvák přiznal, že má pro rok 2021 v plánu spoustu projektů. "Budu v několika televizních pořadech, ve filmu, vydám dvě alba, zakládám kapelu a chci hrát i v zahraničí, například v Berlíně či Tokiu," vysvětlil Williams své plány.

Uvědomuje si však, že jeho plány může zhatit pandemie. "Chci, aby covid skončil, abychom byli všichni zdraví. Ale sobecky přiznám, že chci, aby skončil, abych mohl pokročit se svými projekty," doplnil někdejší dívčí idol.

Zpěvák Marek Ztracený (36) v pátek večer dosáhl největšího úspěchu kariéry, když získal pr...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu