Štve mě, že má na vše odpověď. Agáta Hanychová popsala klady a zápory svého partnera Jaromíra Soukupa

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 1. 2023

Influencerka a moderátorka Agáta Hanychová (37) momentálně čeká miminko se svým partnerem Jaromírem Soukupem (53), který si děťátko s bývalou modelkou podle herečky Veroniky Žilkové (61) velmi přál, jak uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz. Nyní pohledná brunetka svým fanouškům na sociální síti prozradila, co se jí na muži jejího srdce líbí a čím ji naopak vytáčí k nepříčetnosti. "Štve mě, že má vždy na všechno odpověď," uvedla se smíchem.

Ve vztahu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem je Agáta Hanychová od loňského jara. Již po pár měsících bylo zřejmé, že je to láska jako trám, protože se dvojice rozhodla zpečetit své vzájemné city miminkem. To přijde na svět v dubnu a podle lékařů to bude holčička.

Ve videu, které sdílela na sociální síti Instagram, prozradila Agáta Hanychová, co se jí na jejím partnerovi líbí a co ji naopak rozčiluje. Jak je v záznamu vidět, nemusela brunetka, která často nejde pro ostřejší slovo daleko, příliš váhat.

"Líbí se mi na něm, že je chytrý. A štve mě na něm také to, že je chytrý a má na všechno vždycky odpověď. Také mě štve, že pracuje víc než já. A to vůbec nechápu, jak to může všechno zvládat," vysekla svému milému maminka dvou dětí poklonu s úsměvem.

Dvojice spolu čeká své první dítě, každý ale má po dvou potomcích z předchozího vztahu. Zatímco Jaromír Soukup má s exmanželkou dospělého syna a dceru, Agáta vychovává syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5).

V současnosti se řada fanoušků někdejší II. vicemiss České republiky z roku 2005 dotazuje, kdy bude svatba s Jaromírem Soukupem. Na to budoucí trojnásobná matka neumí konkrétně odpovědět. Jisté je však to, že mediální magnát si společného potomka moc přál, alespoň to uvedla před časem matka influencerky Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz v rozhovoru. "Ano. Pan Soukup si velmi přál mít miminko."

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.