Stylista zhodnotil osudové ženy Karla Gotta na slavnostní premiéře. Nechápu, proč jsou pořád v černém, nebyl to pohřeb, říká

(zleva) Lucie Kovaříková, Charlotte Ella Gottová, Ivana Gottová a Nelly Sofie Gottová
(zleva) Lucie Kovaříková, Charlotte Ella Gottová, Ivana Gottová a Nelly Sofie Gottová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2021

Pondělní premiéra celovečerního dokumentu Karel byla největší filmovou událostí roku. Pokud někdo rozhodně nemohl chybět, byla to vdova Ivana Gottová (45), její dcery Charlotte Ella (15) a Nelly Sofie (13) a také Gottova druhá dcera Lucie Kovaříková (34). Nejdůležitější ženy v životě národem milovaného zpěváka se až na jednu oblékly do černé, což podle stylisty nebyla dobrá volba. "Přece šlo o premiéru filmu, tedy o oslavu, nikoliv o pohřeb," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček (49). Do detailů popsal, co se mu líbilo a naopak nelíbilo na modelech přítomných dam.

Na slavnostní premiéru filmu Karel čekali jeho nejbližší, přátelé a fanoušci o rok déle kvůli pandemii koronaviru. O to skvělejší dojmy si pak z celé události odnesli. Ženami, na které se upírala největší pozornost, byly zpěvákovy tři dcery Lucie, Charlotte Ella, Nelly Sofie a vdova Ivana Gottová. Téměř všechny až na Charlotte Ellu se oblékly do černých šatů. "Trochu nechápu, proč jsou pořád všichni v černém. Nebyl to pohřeb, ale premiéra," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček, který zhodnotil, jak to ženám Gottova života slušelo.

Dresscode večera byl black tie creative, v němž lze experimentovat s výraznými doplňky a šaty rozhodně nemusí být pouze černé.

Lucie Kovaříková

Druhá dcera Karla Gotta, na úvodním snímku zcela vpravo, přišla oděna kompletně v černé barvě. Výjimkou byla jen světlejší kabelka. "Lucie podle mě na červený koberec nevybrala vhodnou obuv. Je štíhlá, má hezkou postavu a klidně by si mohla dovolit zajímavější šaty, ale líbí se mi kombinace průhledných a neprůhledných materiálů. Boty bych ale rozhodně zvolil vhodnější, například lodičky. Celkově mi ale ten model připadá smutný, přidal bych nějaké barvy," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček, co si o outfitu Lucie Kovaříkové myslí.

Charlotte Ella Gottová a Nelly Sofie Gottová

Nejmladší dcery Karla Gotta, na hlavním snímku po boku jejich matky Ivany, jsou krásné dospívající dívky. "Charlotte Elle to podle mě moc sluší, je vidět, že z ní bude krásná slečna. Měla krásný ležérní účes. Opět si myslím, že její typ bot není ideální jako společenská obuv, ale její sestra Nelly Sofie má tenisky. U teenagerů by se to dalo nějakým způsobem překousnout, dá se to u nich vnímat jako sportovní elegance," zhodnotil styling Charlotte Elly a Nelly Sofie Gottových pro ŽivotvČesku.cz slavný stylista.

Ivana Gottová

Ivana Gottová, na hlavním snímku mezi svými dcerami, přišla v dlouhých černých šatech. Podle stylisty by se už měla vrátit k pestřejším barvám. "Ivana opět oblékla černé šaty, podle mě by se ale neměla bát barev. Potřebuje rozzářit a oživit. Přece šlo o premiéru filmu, tedy o oslavu, nikoliv o pohřeb. Myslím si, že i pan Gott by si přál, aby tam bylo veselo. Také by jí podle mě slušelo, kdyby se trochu víc nalíčila, kdyby si dala víc zdravíčka, nebo zvolila výraznější rtěnku," dodal stylista Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.