Reklama:

SuperStar Zbyněk Drda: Nemá televizi. Žije v nejmenším bytě v Praze, který rekonstruuje a čeká na osudovou ženu

Zpěvák Zbyněk Drda
Zpěvák Zbyněk Drda
Foto: Profimedia
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2021

Před patnácti lety vyhrál zpěvák Zbyněk Drda (34) třetí ročník pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. I když doma nemá televizi, nový ročník soutěže viděl. Mladé talenty podporuje. "Určitě tam talentovaní lidé jsou, pokud chce někdo zpívat a nemá možnosti, jak kariéru odstartovat sám, tohle je určitě dobrá volba,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Sympatický zpěvák si před lety získal národ svým pěveckým talentem a nevinnou vizáží chlapce - to mu zajistilo vítězství v třetím ročníku soutěže SuperStar. Své účasti nikdy nelitoval a má na ni jen krásné vzpomínky.

Reklama:

"Byla to dobrá škola a určitě nám to všem pomohlo. Byli jsme mladí a všichni nás znali. Když chce někdo začít s hudbou, SuperStar je určitě skvělá možnost, jak se odrazit. Ale pak také záleží na tom, co bude dál po soutěži, jak na sobě člověk bude pracovat, protože na to ho nikdo nepřipraví," přiblížil svůj pohled na pěveckou show pro ŽivotvČesku.cz Zbyněk Drda s tím, že on sám hudbu na hřebík nepověsil.

"Je to skvělé, že všechna opatření, která zasáhla nejen kulturu, skončila. Užívám si to, že mohu zase vystupovat a být hudebně aktivní. Myslím, že všichni jsme šťastní, že to takhle je. Kromě hudby se věnuji i produkci, takže dělám to, co mě baví, ale i to, co umím," prozradil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Vítěz SuperStar během jarní pandemie začal s rekonstrukcí svého pražského bytu. Tu ale zatím nedokončil. "Ještě to nemám všechno hotové, ale pracuji na tom, abych pak mohl byt pronajímat. Já si chci pak najít něco mimo město v přírodě, kde bude klid. Nevím, kde přesně, ale kvůli pracovním povinnostem asi někde na okraji Prahy. Je to otázka ještě několika měsíců. Když si potřebuji odpočinout, odjedu na statek k bratrovi, kde manuálně pracuji a je tam klid," popsal pro ŽivotvČesku.cz Zbyněk Drda své plány s garsonkou o velikosti 30 metrů čtverečních, kterou kupoval před lety jako investici.

V současnosti kromě rekonstrukce věnuje nejvíce času rodině. "Děti miluji, vlastní bohužel ještě nemám, ale synovec je naše rodinné zlatíčko a kdykoliv to jde, jsem s ním. Snad najdu tu pravou i já a budu mít i své vlastní děti. Na to se opravdu těším," dodal zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: