Susan Boyleová prošla dechberoucí proměnou. Z neupravené šedé myšky je dnes vkusná dáma

Zpěvačka Susan Boyleová
Zpěvačka Susan Boyleová
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 4. 2021

Susan Boyleová (60) se v roce 2009 proslavila v soutěži Britain's Got Talent. Když se tehdy objevila na pódiu, byla pro svůj vzhled a působení terčem posměchu. Sotva otevřela ústa a zazpívala prvních pár slov, ostatní oněměli. I když soutěž nevyhrála, díky svému fantastickému hlasu se stala úspěšnou zpěvačkou. Kromě slávy ale získala i šmrnc a už dávno není tou neupravenou myškou, kterou lidé viděli v televizi.

Susan Boyleová se na castingu talentové soutěže objevila neupravená a porotci netušili, že před nimi stojí budoucí hvězda. Svým zpěvem jim vyrazila dech a od výhry ji dělil jen vlásek. Její hudbu lidé poslouchají dodnes a od turné, které na loňský rok plánovala, ji odradil jen koronavirus.

Už v soutěži si Susan vzali »pod palec« stylisté, kteří se postarali o její nový vzhled. Učesali ji, obarvili vlasy a naučili nosit módní a vkusné oblečení. Z neupravené ženy se stala dáma, jejíž elegantní vzhled dokonale doplňuje okouzlující hlas, který jí vychází z hrdla.

"Nejsem kniha, kterou by měl kdokoliv soudit podle obalu. Zdaleka se nedá říct, že jsem uhrančivá kráska, ale dostala jsem se daleko. Chci dodat sebevědomí lidem, jako jsem já, kteří dlouho neměli hlas. Pokud po něčem toužíte, jděte za tím, na ničem okolo nezáleží," řekla Boyleová v rozhovoru pro deník The Sunday Post.

V době koronaviru se Susan sice hudby zcela nevzdala, ale obecenstvo jí velmi chybí. "Nahrávat ve studiu je úplně jiné než zpívat před publikem. Chybí mi kontakt s fanoušky a jejich přátelskost. Až svět ožije a budu moct koncertovat, budu dělat vše pro to, aby zažili večer plný dobré zábavy," uvedla zpěvačka, která se zpět na pódia velice těší.

V devadesátých letech patřila mezi nejslavnější hvězdy a jako členka Spice Girls byla také...

Hudba je pro talentovanou Susan Boyleovou slušným zdrojem obživy a mohla si díky ní dovolit koupit i nádherný nový dům. Sláva ji ale nezkazila ani v nejmenším. "Bydlím tam, kde jsem bydlela před soutěží. Můj dům je součástí mé historie. V tom novém teď jsou moje neteře, může ho obývat kdokoliv z rodiny," doplnila skromná umělkyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu