Svalnatý Gladiátor se ztratil v hlubinách minulosti. Russell Crowe přibral a změnil se k nepoznání

Herec Russell Crowe
Herec Russell Crowe
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2021

Jako Gladiátor uchvátil publikum svou formou a svého času býval jedním z nejpřitažlivějších herců. Russell Crowe (58) bude vždy šarmantní, ale po rapidním váhovém přírůstku a celkové změně vizáže je k nepoznání. S obřím břichem a obličejem zarostlým vousy má do filmového zápasníka daleko.

Russell Crowe měl podle smlouvy se studiem Fox přibrat jen pár kilogramů pro roli v seriálu Nejsilnější hlas. Přibírání se mu ale vymklo z rukou, kilogramů navíc má víc, než bylo původně v plánu a nedaří se mu je shodit. Obličej si nechal zarůst vousy a vypadá jako úplně jiný člověk.

O své proměně nechce Russell vůbec hovořit, jeho přítel ale magazínu In Touch řekl, jak se kvůli ní cítí. "Už ho štve, že se o ničem jiném než o jeho tloušťce nemluví. Myslí si, že zhubne, ale není jedním z těch, kterým se hubnutí daří rychle. Nejraději by všem řekl, aby si hleděli svého.“

"Ze sexy bojovníka s bicepsy se stal chlápkem s velkým břichem, ale říká, že pro dobrou roli udělá vše,“ řekl jeho přítel. V poslední době po Russellovi ale nikdo přibírání nechce, přesto je stále stejný.

Důvěra

O přibírání mluvil Crowe krátce před natáčením seriálu a věřil, že dokáže i zhubnout. "Volal mi režisér a zeptal se, jestli bych byl ochotný přibrat. Podíval jsem se na postavu, kterou jsem měl hrát a řekl jsem, že ano, věřil jsem tomu,“ řekl pro USA Today.

"Když vidím, jak mi visí břicho, nejsem si jistý tím, že něco takového ještě někdy udělám,“ dodal Russell, který zřejmě ještě neměl potuchy, že se mu nadbytečné kilogramy shodit nepodaří.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.