Svatba hezká, ale nevyjde to: Psycholog vysvětluje, co přesně se stane a kdo uteče v nové reality show

Natálie je hvězdou televizní reality show
Natálie je hvězdou televizní reality show
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 10. 2020

Zdravotní sestřička a příležitostná modelka Natálka Mykytenko (23) a fotograf František Gebr (36) si před televizními diváky řekli ano. Máme tu první svatbu, která je na zkoušku a všechny zajímá, zda to dvojici vydrží. Zeptali jsme se psychologa Jeronýma Klimeše, zda pár má šanci založit rodinu. Má zajímavou predikci.

Na jedné straně v televizní reality show stojí půvabná blondýna a na straně druhé fotograf. Ona je mladá a krásná, on je úspěšný a pohodový. Natálie Mykytenko, která pochází z Ukrajiny, už přiznala, že první hádka po svatbě půjde na její triko. "Jsem ráda, jak mi rostou sledující na mém instagramovém profilu. Všem děkuji za kladné reakce, ale děkuji i za ty negativní," vzkázala krásná nevěsta po prvním díle, který Nova uvedla.

František Gebr také nemá o fanynky nouzi. Ty si šuškají, že první svatba se nepovedla a skončila neúspěchem. Oba novomanželé mlčí, protože nesmí prozradit, co nás v televizní show ještě čeká. A co na to říká psycholog, který se specializuje na rodinu? Stabilitu vztahu vždy ve svých dlaních svírá žena.

"Kompatibilita u tohoto páru možná je. Muž od nás si může vzít holku z Východu a bude to klapat víc, než když si třeba Američanka vezme Čecha. Český fotograf a holka původem z Ukrajiny? To by mělo spíš fungovat, než když to bude naopak, než kdyby si Ukrajince bral Češku. Je to ale nahlíženo přes kulturní záležitost. Pak tady máme biologickou zákonitost a ta nám říká, že holka rozhoduje o vzniku i zániku vztahu. Stabilitu vztahu určují ženy. Jestli nám tedy ta nevěsta už nyní naznačuje, že tento kluk jí nesedí, tak bych to bral za bernou minci. Je to důležitější, než když kluk říká, že tahle holka se mu líbí. Jestliže tedy už dnes ta slečna říká, že manžel jí moc nesedí, tak je velká pravděpodobnost, že to nebude fungovat," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.