Svatební přípravy vrcholí. Lela Ceterová promluvila o slzách z dojetí a extravagantním Karlosovi

Karlos Vémola a Lela Ceterová s jejich dcerou
Karlos Vémola a Lela Ceterová s jejich dcerou
Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2022

Influencerka Lela Ceterová (33) se bude vdávat. Již brzy řekne »ano« svému partnerovi a otci svých dvou dětí, zápasníkovi Karlosu Vémolovi (37). O svatebních přípravách promluvila pro ŽivotvČesku.cz. "Už mám připravené šaty, když jsem je viděla, plakala jsem štěstím," prozradila.

Podle původních plánů měla být Lela Ceterová vdanou paní již rok. Protože však člověk míní a osud mnohdy mění, veselka musela být nakonec odložena. Karlos Vémola totiž v době plánovaného sňatku prodělal závažnou operaci sportovního úrazu, zatímco Lela prožívala rizikové těhotenství, ze kterého vzešel malý syn Rocky.

"Řekli jsme si tehdy, že to nebudeme komplikovat a svatbu raději o rok odložíme. Momentálně jsou přípravy v plném proudu, stará se o nás svatební agentura, se kterou jsme měli mnoho a mnoho schůzek. Jsem za to ráda, protože já i Karlos toho máme docela hodně, a tak máme alespoň o něco méně stresu," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz plavovlasá influencerka.

"Musím ale Karlose pochválit, protože spousta nápadů, jak a co by šlo na svatbě udělat, přišla od něj. On je prostě takový, rád připravuje všechno možné i pro děti a pro mě, je rád extravagantní. Přejeme si, aby svatba byla opravdu podle našich snů a byla nezapomenutelným dnem pro všechny," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že pár plánuje svůj velký den strávit především s rodinou, přáteli a dalšími blízkými.

Velkou otázkou pro všechny nevěsty jsou pochopitelně svatební šaty. Lela Ceterová ty své musela nechat upravit, protože byly původně šité v době, kdy byla těhotná. Nyní jí tak byly v některých partiích volné. Šikovná švadlena si s tím však poradila a influencerka se podle svých slov již nemůže dočkat, až je oblékne.

"Když jsem šaty viděla, plakala jsem dojetím. Jsou přesně takové, jaké jsem si vždycky přála. Myslím, že každá žena má ty své vysněné, ve kterých touží projít svůj velký den," dodala pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.