Svátky u Heleny Vondráčkové. Krásná výzdoba domu a Silvestr bez manžela v zahraničí

Helena Vondráčková se pochlubila vánoční výzdobou
Helena Vondráčková se pochlubila vánoční výzdobou
Foto: Archiv Františka Jiráska
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 1. 2021

Helena Vondráčková (73) patří mezi klenoty české hudební scény. Stejně jako všichni se poctivě připravovala na čas vánočních svátků a svůj dům v obci Řitka, kde žije s manželem Martinem Michalem, už zavčas vyzdobila v duchu velkolepých kouzelných Vánoc. "Letos jsme si dali opravdu záležet. Nikam jsme nepospíchali," řekla pro ŽivotvČesku.cz oblíbená zpěvačka, která přivítala nový rok v sousedním Polsku.

Helena Vondráčková je nehasnoucí hvězda české populární scény, která má stále energie na rozdávání. Během koronavirové doby, kdy vláda přišla s řadou opatření včetně zákazu hudebních vystoupení, koncertů a zpěvu, musela odložit plánované pracovní aktivity. Snad jedinou radostí, pokud jde o pracovní závazky, bylo, že Silvestra oslavila v Polsku, kde zpívala v tamní televizi.

"Já jsem byl doma s pejskem přes Silvestra a Helča byla v polské Varšavě, kde měla vystoupení v tamní televizi. Šlo o silvestrovskou show," prozradil zpěvačky manžel Martin Michal, že letošní svátky byly bez významného shonu s tím, že je rád, že si manželka mohla alespoň zazpívat v zahraničí.

Už od jara, kdy v Česku propukla první vlna koronaviru, se totiž nemohla kvůli epidemii naplno věnovat tomu, co jí dělá radost a naplňuje. Dokonce musela přerušit turné.

"Silvestr byl pro mě takový klidný, šel jsem brzy spát a kvůli opatřením a současné době to bylo bez nějakých velkých akcí," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky Martin Michal s tím, že by v letošním roce rádi s manželkou dokončili započaté turné, které kvůli epidemii muselo být přerušeno. "Bude ale záležet na situaci," dodal.

Zpěvačka Helena Vondráčková (73) se svým manželem Martinem Michalem (61) se obrátili na pr...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu