Svůdná Summer z Pobřežní hlídky se změnila téměř k nepoznání. Nicole Eggertová skrývá kila navíc pod volným oblečením

Profimedia
Herečka Nicole Eggertová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 16. 1. 2022

Americká herečka Nicole Eggertová (50) se proslavila jako Summer Quinnová v seriálu Pobřežní hlídka. V červených plavkách byla neodolatelná a měla mnoho fanoušků, dnes by v nich ale zřejmě jen málokoho oslnila. Jak sama tvrdí, ani by o to nestála, protože když legendární seriál opustila, ulevilo se jí.

Summer Quinnová patřila mezi nejoblíbenější a nejobdivovanější plavčice v seriálu Pobřežní hlídka. Její představitelka Nicole Eggertová dnes už však ani zdaleka nepřipomíná ženu, jakou byla dříve. Čerstvá padesátnice prošla proměnou, kvůli které už by legendární červené plavky pravděpodobně neoblékla. Sama by o to ale ani neměla zájem, protože seriál opustila ještě před jeho koncem a byla za to šťastná.

"Byla jsem na pláži s ženami, které měly obrovská prsa a perfektní těla. Říkala jsem si, že vedle nich vypadám jako kluk. Proto jsem pak šla na plastickou operaci a nechala si poprsí zvětšit. Produkce to po mně nechtěla, ale bylo to moje rozhodnutí. O rok později jsem šla na zmenšení," zavzpomínala herečka v talkshow Oprah Winfreyové (67) na to, jak nedobře se cítila vedle kolegyň, kterým příroda nadělila plnější hrudník a ženštější křivky.

Jak přiznala, ve smlouvě všechny herečky měly, že během natáčení nesmí přibrat ani zhubnout více než dva kilogramy. Přestože byla velmi mladá a její váha nekolísala, nepřipadala si tak atraktivní jako její kolegyně a obzvláště nepříjemně se cítila především proto, že stejně jako Pamelu Andersonovou (54) ji diváci měli za krásnou, ale hloupou blondýnu.

"Velmi mi vadilo, že o mě lidé říkali, že jsem hezká, ale pitomá. Nebyla jsem taková. Nikdy jsem taková nebyla. Pro svou kariéru jsem opravdu tvrdě pracovala a nelíbilo se mi, že Pobřežní hlídka mi vytváří takovou reputaci. Chtěla jsem seriál opustit ještě před koncem první série, ale dařilo se mu tak dobře, že to tvůrci odmítli. Řekli, že pokud jsem nešťastná, mám dotočit ještě druhou řadu a když ani pak nebudu chtít pokračovat, pustí mě," svěřila se Nicole Eggertová.

Jakmile skončilo natáčení druhé série, Eggertová vtrhla k produkci a oznámila, že skutečně už nadále v seriálu pokračovat nechce. Slib byl dodržen a došlo ke zrušení smlouvy. "Byla jsem šťastná, že jsem svobodná," řekla herečka k pocitům, které provázely její odchod ze seriálu, která v 90. letech milovaly miliony diváků.

Dnes je Nicole Eggertová ženou, v níž by půvabnou Summer jen málokdo poznal. Když se po delší době objevila na veřejnosti, byla v ulicích Los Angeles zachycena ve volné teplákové soupravě. Přestože přibrala několik kilogramů, stále je krásnou ženou. Dle smlouvy by už ale plavčicí být nemohla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu