Svůdné křivky a tělo jako proutek. Kendall Jennerová musí na postavě tvrdě dřít. Přiznala i psychické problémy

Autor: Profimedia | Kendall Jennerová
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 9. 2021

Patří do klanu snad nejslavnějších sester světa - Kardashianových. Kendall Jennerová (25) se narodila do bohaté rodiny a podědila nejen pohádkový majetek, ale také krásu a dobré jméno. Musí dbát na vzhled, a aby zůstala stále štíhlá a v perfektní kondici, chodí pravidelně cvičit a na své postavě tvrdě dře. Na cestě ke kamarádce ukázala nejen nové auto, ale také skvělou figuru.

Kendall Jennerová vyrazila ve svém novém Ferrari, které si nechala vyrobit přímo na míru, na návštěvu kamarádky do Beverly Hills. Krásná modelka, byznysmenka a televizní hvězda je jednou ze sester nejznámějšího rodinného klanu Kardashianových. Jejím životním krédem je proto vypadat za každých okolností skvěle a udržovat si »dokonalé« křivky. Ale není na to sama, spolupracuje s osobním trenérem Gunnarem Petersonem – ten trénoval například i Jennifer Lopezovou (52) nebo Angelinu Jolie (46), a Kendall pomáhá docílit nastavených cílů.

Během tréninku se druhá nejmladší sestra z »Kardashianek« věnuje vzpírání, práci se závažím a toto kombinuje s intenzivním tréninkem. Nechybí ani lekce kickboxu. Přes všechnu snahu zvládat svůj život modelka v rozhovoru pro magazín Vogue přiznala, že její psychika je občas hodně ovlivněná obrovským tlakem, kterému je denodenně vystavena.

"Svých obav jsem si moc dobře vědoma. Nerada mluvím o tom, když se cítím špatně. Já nevím. Jsem trošku nervózní kvůli tomu, abych byla otevřená ohledně věcí, s nimiž se potýkám. A je to trochu o nervy, když o tom mám mluvit před lidmi. Myslím se, že mít práce až nad hlavu a být v situaci, ve které se nacházím já, je něco, co by se mohlo vymknout kontrole," připustila Kendall Jennerová. Je tak důkazem, že i slavné tváře řeší běžné problémy a občas na ně dolehne tlak či stres.

Modelka a podnikatelka Kendall Jennerová
Modelka a podnikatelka Kendall Jennerová
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.