Sydney z Melrose Place: Laura Leightonová vypadá v 52 letech na 30. Má minimum vrásek a postavu modelky

Herečka Laura Leightonová
Herečka Laura Leightonová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2021

Některé pořady z devadesátých let zůstávají i po mnoha letech nezapomenutelné. Mezi ně patří seriál Melrose Place, který se dostal na televizní obrazovky v roce 1992 a získal si fanoušky po celém světě. Jednu z hlavních postav si zahrála americká herečka Laura Leightonová (52), která ztvárnila Sydney Andrewsovou. Její představitelka jako by však zapomínala stárnout a po »padesátce« vypadá stále skvěle.

V úspěšném seriálu Melrose Place hvězdných scénáristů Darrena Stara (59) a Aarona Spellinga (†83), kteří jsou mimo jiné podepsáni také pod fenoménem Beverly Hills 90210, si Laura Leightonová zahrála Sydney Andrewsovou – sestru Jane Manciniové v podání Josie Bissettové (50). Půvabná rusovláska se objevila už v první řadě poté, co přijela za sestrou žijící v luxusním bytovém komplexu ve West Hollywoodu v Los Angeles. Ale neshody, které měla s ní a především s jejím manželem, ji nakonec přiměly k odjezdu. Ve druhé řadě se však vrátila.

"Sydney patří mezi nejoblíbenější postavy, které jsem kdy měla možnost hrát. V seriálu jsem se měla objevit jen ve dvou dílech – Sydney tam přijede a je to trochu potížistka. Ale myslím si, že producenti v ní viděli potenciál, a tak to šlo dál. Musela jsem v ní najít různé emoce, zvláště kvůli vztahu se sestrou Jane – byla tam láska, ale i žárlivost a závist… všechno se hodně komplikovalo a vedlo moji postavu ke špatným rozhodnutím. Můžete být typickou »bad girl«, ale když si lidé vytvoří k vaší postavě nějaké sympatie, tak si myslím, že je lepší nespoléhat pouze na jednu rovinu charakteru," promluvila o účasti v Melrose Place Laura Leightonová, jak cituje web Decider.com.

V sobotu 24. července oslaví rodačka z Iowa City 53. narozeniny. V květnu 1998 se provdala za hereckého kolegu Douga Savanta, s nímž si v televizním hitu dokonce zahrála. Mají spolu dvě děti – šestnáctiletou dceru Lucy Jane a staršího syna Jacka (20). Málokdo by jí hádal skutečný věk, protože vypadá stále skvěle a udržuje si mladistvý vzhled.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.