Sylvester Stallone se pochlubil manželkou a její sestrou. Krásné dámy jsou k nerozeznání jedna od druhé

Herec Sylvester Stallone s manželkou Jennifer
Herec Sylvester Stallone s manželkou Jennifer
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Sylvester Stallone (74) je už od roku 1997 ženatý s krásnou Jennifer Flavinovou (52), která je bývalou modelkou, v současnosti podnikatelkou. Ta je jeho ozdobou na každé společenské akci, kterou společně navštíví, jen málokdo ale věděl, že má sestru, která jako by byla její kopií. Oběma ženami se slavný filmový Rocky a Rambo pochlubil a jen málokdo dokáže poznat, která je která.

Sylvester Stallone má štěstí. Nejen, že se proslavil jako svalnatý Rambo či Rocky, ale svůj život, obzvláště pak posledních 20 let, tráví v obklopení krásných žen. Jeho manželka Jennifer Flavinová je i po padesátce nádherná a ačkoliv je bývalá modelka, této práci by se mohla věnovat dodnes.

Když spolu Jennifer a Sylvester byli 6 let, došlo mezi nimi k rozchodu. "Rozešel se se mnou před dopis. Měl 6 stránek, byl ručně psaný a doručil mi ho FedEx. Byla jsem tehdy moc zklamaná, protože už jsme mluvili o dětech, plánovali jsme jména," řekla bývalá modelka časopisu People.

Stallone za svou bývalou přítelkyní později přišel s prosíkem a ona ho vzala na milost. V roce 1997 se vzali a od té doby vztah klape jako dobře namazaný stroj. Filmový svalovec si dobře rozumí i se sourozenci své ženy, těch je celkem 6 a jedna sestra je Jennifer obzvlášť podobná.

Julie Flavinová přišla na svět jen rok poté, co se narodila Jennifer, na novém snímku, který Sylvester sdílel, ale dámy vypadají spíš jako dvojčata. "Strávil jsem krásný víkend se svou ženou, její sestrou a dcerami," napsal herec k fotografii, která zmátla jeho fanoušky. Ti se v komentářích ozývají s tím, že neví, která žena je jeho manželka a která její sestra.

"Moje sestra byla na Sylvestera naštvaná, vlastně všichni moji sourozenci, ale když jsme se k sobě vrátili, viděli, že jsme šťastní a že jsme si souzeni. Jsem ráda, že si dnes tak pěkně rozumí a trávíme společně tolik času, kolik je jen možné," doplnila Stalloneova žena, která podobu se sestrou nezapře, ani kdyby se snažila sebevíc.

Veleúspěšný seriál Hra o trůny znamenal pro mnoho herců zásadní kariérní průlom. Jedním z ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.