Sylvester Stallone se pochlubil nejstarší dcerou. Svůdná Sophia prozradila zásadní radu, kterou jí otec dal ohledně výběru ideálního partnera

Herec Sylvester Stallone s dcerou
Herec Sylvester Stallone s dcerou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 5. 2022

Legendární herec Sylvester Stallone (75) ve svých filmech ztvárňuje většinou pořádné drsňáky, ve skutečnosti je to ale elegán, pro kterého je rodina nadevše. Především své dcery opatruje jako oko v hlavě a ony ho za to rády těší svou přítomností, přestože jsou už dospělé a mají vlastní životy. Na natáčení ho navštívila nejstarší dcera Sophia (25), která je až neuvěřitelně krásná.

Sylvester Stallone ve svém věku už rozhodně nepatří mezi nejmladší akční hvězdy, kondici ale neztrácí a herectví je pro něj stále velkou vášní, které se ještě vzdát nehodlá. Proto nyní v New Yorku natáčí krimiseriál Tulsa King a přímo na plac ho přišla podpořit jeho krásná nejstarší dcera. Sophia, která je sama herečkou, je otci velkou oporou, stejně jako je on jí.

Z dcer legendárního představitele rolí Ramba a Rockyho se už každá objevila ve filmu a projevila herecké ambice. Kromě oboru, který je mu vlastní, jim ale Stallone radí i v oblasti milostného života. Právě krásné Sophii dal radu k nezaplacení. Sice si ji nevyžádala, ale řídí se jí při výběru potenciálního partnera poctivě dodnes.

"Říkala jsem mamce, že budu mít v týdnu rande, když se zničehonic objevil táta. Zeptal se, jestli může k tématu říct svoje, a začal mluvit. Řekl, že to, jak se ke mně muž bude chovat zpočátku vztahu, mi může hodně napovědět o tom, jak se bude chovat i do budoucna," prozradila Sophia v rozhovoru pro podcast Unwaxed.

Sám Sylvester Stallone se oženil hned třikrát a poslední manželství mu klape už 25 let. Proto zřejmě moc dobře ví, že výběr člověka, se kterým strávíme život, je extrémně důležitý. Vztahy se podle něj nemají uspěchat a je jasné, že při radách týkajících se milostného života vychází z vlastních zkušeností.

"Táta mi řekl, že především na sebe nemám tlačit a spěchat na to, abych našla toho pravého, a nemám plýtvat časem na někoho, o kom mám pochybnosti. Prý mě pravá láska může potkat za týden či až mi bude 35, ale na to nemám dbát. Mám upřednostnit štěstí a sounáležitost před honbou za tím, abych brzy někoho měla," dodala nádherná Sophia, která je tak z dobrého důvodu stále nezadaná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.