Sylvester Stallone se pochlubil třemi krásnými dcerami. Sophia, Sistine a Scarlet už otce přerostly

Sylvester Stallone a jeho osudové ženy
Sylvester Stallone a jeho osudové ženy
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2021

Legendární herec Sylvester Stallone (75) je otcem tří krásných dcer. Sophia (24), Sistine (23) a Scarlet (19) vyrostly v pohledné mladé dámy, které svému otci dělají na společenských akcích elegantní doprovod. On sám by si však přál, aby přestaly růst - všechny tři už jsou totiž vyšší než on. To je ale to jediné, na co si filmový Rocky stěžuje. Na svou rodinu, i když se s ní občas hádá, je právem pyšný.

Dcery Sylvestera Stalloneho vyrostly do krásy. Sophia, Sistine i Scarlet jsou už dospělé ženy, které startují vlastní slibné kariéry a díky rodičům mají vštípené, že přední hodnotou má vždy být rodina. Představitel Rockyho či Ramba zveřejnil nový snímek se svými děvčaty a postěžoval si, že moc rostou. Dcery ale přiznávají, že v dětství mu dělaly větší starosti.

"Byly jsme vychovávány skromně, neměly jsme slavné kamarády, dokud jsme se s nimi samy neseznámily. Pamatuji si, když jsem tátovi vlezla do telefonu a přepsala si do svého pár čísel na celebrity. Volala jsem například Liamovi Hemsworthovi, ale nikdy to nevzal a táta byl naštvaný, co jsem si dovolila," svěřila Sophia magazínu Harper's Bazaar.

Přestože jsou si sestry velmi podobné vzhledově, povahu má každá úplně jinou. "Jsme každá z jiného těsta, ale byly jsme všechny vychovány tak, abychom tvrdě pracovaly a abychom byly úspěšné v tom, v čem jsme dobré," řekla Sistine. "Pochopitelně se všechny soustředíme na své životy, ale já jsem zároveň hodně ochranářská a o své sestry se starám. Máma říká, že jsem jako jestřáb," uvedla Sophia.

Vzájemná podpora je u Stalloneů tím nejdůležitějším. "Když jsme se Sophií byly modelkami na naší první velké přehlídce, Scarlet byla ještě příliš mladá na to, aby se k nám mohla připojit. Místo toho, aby záviděla, seděla v první řadě, usmívala se a podporovala nás. Po přehlídce nás pochválila a bylo evidentní, jakou má z našeho úspěchu radost," řekla Sistine.

Sylvester Stallone příliš nedbá na názory filmových kritiků, ale své dcery si vždy poslechne rád. "Máme doma kinosál a vždy, když tátovi vyjde nový film, tak si nás tam přivede, pustí nám ho a pak chce vědět, co si o něm myslíme. Ocení upřímnost, můžeme mu říct i to, co se nám úplně nezdá," popsala Scarlet rituál, který dcery se slavným otcem mají.

Představitel mnoha akčních rolí si ze svých dcer rád utahuje. "Dostáváme příležitosti vydělávat si přes Instagram a táta nám to přeje, ale vždy si z nás utahuje, že má mnohem víc sledujících. Na Instagramu ho sleduje přes 13 milionů lidí, asi by mu stačil jeden reklamní příspěvek na to, aby už do konce života nemusel pracovat a stejně žil jako král," zasmála se Sophia a dodala, jaké mají sestry štěstí v tom, že přestože jsou jejich rodiče slavní, prioritou pro ně byly vždy děti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.