Syn Evy Burešové je celý maminka. Seriálová kráska promluvila o velkém dědictví

nextfoto.cz
Eva Burešová je velmi pohledná herečka
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 5. 3. 2021

Eva Burešová (27) je nejen talentovanou herečkou a zpěvačkou, je především hrdou maminkou krásného syna. Malý Nathaniel (3) roste jako z vody a umělkyni dělá samou radost. Podoba mezi matkou a dítětem je navíc nepřehlédnutelná. Syn po herečce zdědil mnohé. "Hodně lidí říká, že vypadá úplně jako já, že jsem přivedla na svět vlastní kopii," řekla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Eva Burešová, kterou diváci milují v roli Týny Popelkové v populárním seriálu druhé nejsledovanější komerční televize, je pyšnou maminkou. Její syn Nathaniel roste jako z vody a vzhledově je úplně jako slavná herečka a zpěvačka. "Hodně lidí říká, že vypadá úplně jako já, že jsem si porodila vlastní kopii," řekla pro ŽivotvČesku.cz respektovaná umělkyně.

Pohledná maminka prozradila, že v dětství byla úplně jiná než její syn. "Myslím si, že povahu po mně nemá, protože je extrémně klidné dítě. Teď v dospělosti taková jsem taky, ale když jsem byla dítě, určitě jsem nebyla takový kliďas," uvedla pro ŽivotvČesku.cz maminka kouzelného chlapečka, který v létě oslaví 4. narozeniny.

Fanoušci Evy, kteří ji sledují na sociálních sítích si mohli všimnout, že není žádný suchar. Naopak má smysl pro humor, a to po ní syn zdědil. "Něco mi říká, že po mně bude mít i humor. Ačkoliv má 3 a půl roku, je neskutečný vymýšleč skvělých vtipných věcí. Já vymýšlím kraviny, jsem trošičku ujetá a nerada jsem vážná, to po mně má," sdělila pro ŽivotvČesku.cz Eva Burešová.

Tatínek Nathaniela, basista a hudební skladatel Michael Krásný, je umělec stejně jako Eva Burešová. Je nad slunce jasné, že syn dvou hudebníků nebude mít k umění daleko. "Myslím si, že něco zdědí z té umělecké stránky, asi by bylo překvapením, kdyby ne, protože já i Michal jsme muzikanti. To zdědil určitě, protože denně zpívá, hraje na hudební nástroje," řekla pro ŽivotvČesku.cz charismatická brunetka, co jejího synka baví.

Eva Burešová je oblíbenou herečkou, která se představila už v mnoha rolích. Ani nadšení pro herectví se proto Nathanielovi nevyhnulo. "Pořád vymýšlí nějaké scénky nebo je kopíruje. Miluje film Krotitelé duchů, ten zná nazpaměť a různě si předehrává ty scénky, postaví si hračky tak, jak tam jsou a hraje si na hlavní roli. Bavič bude určitě," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Představitelka divácky milované Týny Popelkové nelpí na tom, aby se syn vydal v jejích stopách, i když předpoklady k tomu určitě má. "Já bych chtěla, aby byl hlavně šťastný. Mně je jedno, jakou profesi si vybere, ale přeji si, aby byl šťastný, aby si vybral práci, která ho bude bavit a aby v tom měl štěstí," dodala pro ŽivotvČesku.cz Eva Burešová.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) si se svým současným partnerem, kterým je kuchař a ko...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu