Syn Ewy Farne roste jako z vody. Zpěvačka ukázala strasti cestování s dětmi

Ewa Farna
Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 1. 2023

Zpěvačka Ewa Farna se na sociálních sítích chlubí raději svou prací než soukromím. O to jsou její fanoušci obvykle raději, když vzácně poodhalí střípek ze svého rodinného života, jako to udělala právě nyní. Sdílela totiž fotografii, která názorně dokumentuje, jak se cestuje s dětmi. Zároveň jen tak mimochodem ukázala, jak roste její syn Arthur (3). "Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné," řekl pro ŽivotvČesku.cz hudební producent Lešek Wronka (62), který byl zejména v počátcích kariéry pro mladou zpěvačku velkou oporou.

S manželem Martinem Chobotem (33), původně kytaristou ze zpěvaččiny kapely, má Ewa Farna již dva potomky. Staršího Arthura (3) a mladší Ellu, která přišla na svět loni na jaře. Na své fanoušky udělala velký dojem tím, že se nevzdala pracovních povinností prakticky až do porodu a i s bříškem koncertovala a účastnila se společenských akcí.

To pochopitelně zahrnuje hodně cestování a přesunů i s potomky. Na sociální síti Instagram se nyní talentovaná umělkyně pochlubila fotografií, která názorně ukazuje, jak takové cestování s dětmi vypadá. Na snímku je také patrné, že starší z jejích potomků, které na veřejnosti téměř neukazuje, pořádně povyrostl.

Energická maminka ve svém tempu nepolevuje, přestože skloubit práci, rodinu a osobní život je velice těžké. Je tedy jasné, že musí být mistryní v time managementu. I přes to, že svou práci miluje, však umí říci, kdy je všeho dost a je třeba věnovat čas především rodině.

"Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné. Jelikož má v manželovi Martinovi velkou oporu a má vzor nejen z domu, ale taky trošku ve mně, tak jí přeji do třetice všeho dobrého," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Ewin objevitel a bývalý manažer, hudební producent Lešek Wronka, který si velmi dobře uvědomuje, že jeho bývalá svěřenkyně si všechen obdiv skutečně zaslouží.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.