Syn Františka Nedvěda promluvil, kdy tátu pustí z nemocnice. Čeká se na stabilizaci celého těla, upřesnil

Hudebník František Nedvěd
Hudebník František Nedvěd
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2021

Zpráva, která zarmoutila všechny fanoušky vynikajícího hudebníka Františka Nedvěda (73). Kvůli tomu, že znovu udeřila zákeřná rakovina, musel být hospitalizovaný. "Táta je v nemocnici, vrátila se mu rakovina," řekl pro ŽivotvČesku.cz Vojta Nedvěd (44) s tím, že v tuto chvíli není vůbec jasné, kdy legendu české hudební scény propustí.

Hudebník František Nedvěd v loňském roce přišel o hlas a přiznal, že má zdravotní problémy v souvislosti s rakovinou. Následně podstoupil chemoterapie, ozařování a vše už vypadalo po zdravotní stránce dobře. Následně v úvodu roku prodělal ještě onemocnění covid-19, které překonal a těšil se, že opět začne rozdávat svým fanouškům hudební radost. Jenže zákeřná nemoc se mu vrátila.

"Minulý týden v neděli jsem ho odvážel. V pátek jsme hráli v Olomouci. V sobotu vstal a byl ještě v pořádku, ale k večeru začal být unavený a ospalý. Říkal jsem si, že je to následkem koncertu, ale v neděli začal spát už pořád, tak jsem ho odvezl do nemocnice. Byl celý dehydrovaný," popsal pro ŽivotvČesku.cz syn legendy Vojta Nedvěd s tím, že rakovina napadla obal plic.

Stav populárního hudebníka je vážný a kolísavý, nedovoluje mu tak opustit nemocnici. "Vůbec nevíme, kdy ho propustí. Čeká se na výsledky a stabilizaci celého těla," dodal pro ŽivotvČesku.cz syn Vojta Nedvěd, který pevně věří, že otcův stav se natolik zlepší, že se domů dostane co nejdříve.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.