Syn Herkula je krasavec: Braeden Sorbo nezapře geny otce Kevina. V 19 letech ho přerostl a dělá modeling

Hvězda seriálu Herkules Kevin Sorbo
Hvězda seriálu Herkules Kevin Sorbo
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 12. 2020

Herec Kevin Sorbo (62), který ztvárnil postavu Herkula ve stejnojmenném populárním seriálu z 90. let, má celkem tři děti. Ale jeho nejstarší syn Braeden Cooper Sorbo (19) dospěl do podoby slavného otce a statného představitele bájného siláka také přerostl. Jablko nepadlo daleko od stromu, jak se říká. 19letý mladík má za sebou dokonce herecké zkušenosti z několika filmů.

Americký herec Kevin Sorbo se proslavil v hlavní roli fantasy seriálu Herkules, který v 90. letech vykazoval enormní čísla sledovanosti a televizní diváci si ho zamilovali. Jedním z důvodů byl nepochybně sám Sorbo a jeho »koukatelný« vzhled a urostlá postava. Od dob natáčení uběhlo čtvrtstoletí a představitel Herkula logicky zestárl a stal se z něj trojnásobný otec – má dceru Octavii Flynn (15) a dva syny, mladšího Shana Haakena (16) a nejstaršího Braedena Coopera, který v příštím roce oslaví dvacetiny.

Právě u Braedena se rok od roku více ukazuje podoba slavného otce a vyrostl z něj pohledný mladý muž. 19letý syn Kevina Sorba ho dokonce přerostl a vzhledem k tomu, že herec měří přes metr devadesát, tak je co říct. Braeden se vydal v jeho stopách a přesto, že se mimo jiné věnuje také modelingu, i k herectví si našel cestu. Ve svém portfoliu má zatím tři filmy – prvotinu Let There Be Light z roku 2017, rodinný film Bernie the Dolphin a westernové drama Miracle in East Texas, které spatřilo světlo světa loni.

Braeden Sorbo je také velmi aktivní na sociálních sítích, především Instagramu a Tik Toku a také natáčí videa na svůj kanál na YouTube. Ale u toho nekončí, koníčků má mnohem víc. "Rád cvičím, začal jsem před dvěma lety. Mám psa Huntera, je to pomeranian (pomořanský špic, pozn. red.) a je to nejlepší zvíře, jaké jste kdy viděli. Taky rád hraju videohry s přáteli, rád vystupuju na veřejnosti, zpívám a hraju na klavír," řekl Braeden Sorbo v rozhovoru pro Teen Magazine.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.