Reklama:

Syn legendárního Terminátora je lamač ženských srdcí. Patrick Schwarzenegger slaví 28. narozeniny. Promluvil o vztahu s otcem

Patrick Schwarzenegger s otcem Arnoldem
Patrick Schwarzenegger s otcem Arnoldem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2021

Do vínku dostal šarm a pohlednou tvář. Herec Patrick Schwarzenegger, nejstarší syn legendárního akčního hrdiny, politika a jednoho z nejúspěšnějších kulturistů Arnolda Schwarzeneggera (74), slaví 18. září 28. narozeniny. Sympatický mladík s ním má hezký vztah a prozradil, v čem od něj dostal životní průpravu a jak vnímá fakt, že jeho otec si ani jako sedmdesátník nesleví v tělocvičně.

Reklama:

Slavný »Arnie«, představitel kultovního Terminátora, je hrdým otcem pěti dětí. Z nich je nejstarším synem Patrick Schwarzenegger, který po otci podědil lásku k herectví a ve filmovém odvětví se mu opravdu daří. Zahrál si například v romantickém snímku Půlnoční láska, dobrodružném dramatu Go North nebo v nejnovějším filmu Ranařky. S otcem má hezké pouto a rádi spolu tráví čas, když se k tomu naskytne příležitost. Od dětství je pro něj legendární herec také velkým vzorem.

Reklama:

"Táta vyrůstal v Rakousku a v Německu těsně po druhé světové válce, kdy bylo hodně mužů zlomených. Takže pokud se bavíme o představě toho, jak má muž vypadat, nebylo tam moc možností. Může to být tím, jak se chováte ke své drahé polovičce nebo jak dokážete popsat vlastní pocity. Může to být i skutečnost, jak moc dřete v posilovně, což je pravděpodobně to, co bývalo později ideálem. Být tím alfa samcem. Táta nemá konkurenci. Ani nemusí mít. Je mu 74 a stále uzvedne víc než já. Ale když jsme v tělocvičně, nemotá se kolem. A hlavně jde všechno stranou, neexistují žádné telefony, nic. Cvičení je pro něj jako terapie a tělocvična něco jako posvátné místo," řekl Patrick Schwarzenegger v rozhovoru pro web Metro.co.uk.

Pohledný herec slaví 18. září 28. narozeniny a přesto, že má starší sestry, mezi syny je nejstarší. Nelze přehlédnout, že má notnou dávku charisma a díky svému vzezření patří také k lamačům dívčích srdcí. Občasně se věnuje i modelingu, ale herectví zatím zůstává nejen jeho profesí, ale především vášní.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: