Syn legendárního Terminátora je lamač ženských srdcí. Patrick Schwarzenegger slaví 28. narozeniny. Promluvil o vztahu s otcem

Patrick Schwarzenegger s otcem Arnoldem
Patrick Schwarzenegger s otcem Arnoldem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2021

Do vínku dostal šarm a pohlednou tvář. Herec Patrick Schwarzenegger, nejstarší syn legendárního akčního hrdiny, politika a jednoho z nejúspěšnějších kulturistů Arnolda Schwarzeneggera (74), slaví 18. září 28. narozeniny. Sympatický mladík s ním má hezký vztah a prozradil, v čem od něj dostal životní průpravu a jak vnímá fakt, že jeho otec si ani jako sedmdesátník nesleví v tělocvičně.

Slavný »Arnie«, představitel kultovního Terminátora, je hrdým otcem pěti dětí. Z nich je nejstarším synem Patrick Schwarzenegger, který po otci podědil lásku k herectví a ve filmovém odvětví se mu opravdu daří. Zahrál si například v romantickém snímku Půlnoční láska, dobrodružném dramatu Go North nebo v nejnovějším filmu Ranařky. S otcem má hezké pouto a rádi spolu tráví čas, když se k tomu naskytne příležitost. Od dětství je pro něj legendární herec také velkým vzorem.

"Táta vyrůstal v Rakousku a v Německu těsně po druhé světové válce, kdy bylo hodně mužů zlomených. Takže pokud se bavíme o představě toho, jak má muž vypadat, nebylo tam moc možností. Může to být tím, jak se chováte ke své drahé polovičce nebo jak dokážete popsat vlastní pocity. Může to být i skutečnost, jak moc dřete v posilovně, což je pravděpodobně to, co bývalo později ideálem. Být tím alfa samcem. Táta nemá konkurenci. Ani nemusí mít. Je mu 74 a stále uzvedne víc než já. Ale když jsme v tělocvičně, nemotá se kolem. A hlavně jde všechno stranou, neexistují žádné telefony, nic. Cvičení je pro něj jako terapie a tělocvična něco jako posvátné místo," řekl Patrick Schwarzenegger v rozhovoru pro web Metro.co.uk.

Pohledný herec slaví 18. září 28. narozeniny a přesto, že má starší sestry, mezi syny je nejstarší. Nelze přehlédnout, že má notnou dávku charisma a díky svému vzezření patří také k lamačům dívčích srdcí. Občasně se věnuje i modelingu, ale herectví zatím zůstává nejen jeho profesí, ale především vášní.

Herec Arnold Schwarzenegger (74) by sice ve svém věku už měl plný nárok na odpočinek, ale ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu