Syn Leoše Mareše Jakub oslavil patnáctiny: Dostal krásný dort a menší oslavu z důvodu vládních nařízení

Leoš Mareš je náš přední moderátor
Leoš Mareš je náš přední moderátor
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 11. 2020

Leoš Mareš (44) patří k našim předním moderátorům a úspěšným osobnostem českého showbyznysu. Má nejen krásnou manželku Moniku (39), ale také dva syny z předchozího manželství s Monikou Marešovou (45) – Jakuba a Matěje, které nadevšechno miluje. Právě Jakub oslavil v první listopadový den významné 15. narozeniny.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš je pyšným otcem dvou synů a oběma se velmi věnuje. Současná doba a přísná vládní opatření však neumožňují řadu věcí jako cestování, kulturní vyžití nebo třeba pořádání oslav a společenských akcí. Zde platí omezení počtu lidí. A právě proto oslava letošních 15. narozenin jeho syna Jakuba, musela proběhnout jen v malém kruhu a velmi komorně. Z malého chlapce už vyrostl pohledný teenager, který je a rozhodně bude »lamačem dívčích srdcí«.

Jeho slavný tatínek se pochlubil fotkou patnáctiletého syna na sociálních sítích. "Gratuluju, lásko moje. PATNÁCT," napsal úspěšný moderátor k fotce Jakuba z oslavy narozenin a sdílel i jeho reakci. "15… Ty víš, co to znamená," připojil komentář sám oslavenec. A tak to vypadá, že k významným patnáctinám Leoš Mareš přislíbil nějaký speciální dárek, nebo je to pouze radost z nových možností, které tento věk přináší.

Jakub 1.11.2020....15let ❤️❤️❤️. Jsem na tebe, Kubi, tak moc pysna. Jsi uzasnak 😘. Jen nemuzu uverit tomu, ze jako uz 15🙈???!!!

Zveřejnil(a) Monika Maresova dne Neděle 1. listopadu 2020

Jakub dostal krásný dort se symbolickým počtem svíček a proběhla malá oslava v domácím prostředí kvůli vládním opatřením. Ale i tak si ji mladý oslavenec užil s krásnou maminkou Monikou Marešovou, bývalou manželkou Leoše Mareše, a mladším bratrem Matějem. "Jakub 1. 11. 2020… 15 let. Jsem na tebe, Kubí, moc pyšná. Jsi užasňák. Jen nemůžu uvěřit tomu, že jako už 15," komentovala fotky z oslavy Jakubova maminka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.