Syn Madonny vyrostl v pohledného mladého muže. Rocco Ritchie si vybral nečekaný kariérní směr, s matkou našli společnou řeč

Rocco Ritchie
Rocco Ritchie
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2022

Zpěvačka Madonna (63) má vlastní i adoptované děti, jen s jedním z nich ale moc nevycházela. Tím byl syn Rocco (21), kterého má s režisérem Guyem Ritchiem (53). Nyní jsou vztahy alespoň trochu napraveny a je evidentní, že popová královna má být na co pyšná. Z jejího nejstaršího syna totiž vyrostl pohledný a talentovaný muž.

Rocco Ritchie a Madonna se odcizili poté, co se zpěvačka během rozvodu s Guyem Ritchiem nekrotila a špinavé prádlo propírala nejen v médiích, ale i na koncertech. To tehdy pubertální a jediný biologický syn zpěvačky těžce nesl a s matkou se přestal bavit. Vztahy se jim podařilo obnovit teprve nedávno, ale i bez slavné maminky si Rocco vybudoval vlastní úspěšný život.

Vystudoval uměleckou školu a stejně jako rodiče se vydal na cestu provázenou múzami. Zpěvákem ani režisérem nicméně být nechtěl, místo toho má výborně nakročeno ke kariéře úspěšného malíře. Jeho obrazy se objevují i na výstavách, po kterých je možné si je zakoupit.

"Všichni, kdo mě znají, ví, jak velká je má vášeň pro umění a malby. Proto nemohu ani slovy vyjádřit, jak moc jsem pyšná na malířský talent mého syna, když jeho obrazy vidím na výstavách," uvedla Madonna pro britský deník Daily Mail. Její slova jen dosvědčují, že dřívější křivdy byly zapomenuty.

Madonna je matkou šesti dětí. Nejstarší jsou dcera Lourdes (26), kterou má se svým tehdejším osobním trenérem Carlosem Leonem, a právě Rocco. Čtyři adoptivní potomci jsou pak stále pod matčinými křídly a na vstup do dospělosti se teprve chystají. Nejmladším z nich je teprve 9 let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.