Syn Miroslava Donutila a půvabná Sára Affašová chystají radikální krok. Miminko musí počkat

Sára Affašová a její přítel Martin Donutil
Sára Affašová a její přítel Martin Donutil
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 9. 2021

Nedají bez sebe ani ránu a oba dva jsou rádi, že se mohou potkávat i na divadelních prknech. Půvabná Sára Affašová (27) a Martin Donutil (30) nyní chystají další životní krok a připravují se na společné bydlení, pendlování mezi dvěma byty je už unavuje. "Na miminko je ale opravdu ještě brzy," usmála se při odpovědi pro ŽivotvČesku.cz kráska se syrskými kořeny.

Sára Affašová, jejíž tatínek pochází ze Sýrie, na sebe upoutala velkou pozornost během 55. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kde patřila k nejpůvabnějším herečkám a její exotická krása vynikla i díky elegantnímu doprovodu, o který se staral sympatický syn Miroslava Donutila (70).

Vedle Martina Donutila uhrančivá herečka usedla i při tiskové konferenci, kdy Městská divadla pražská oznamovala novinky na podzimní sezónu. "Kdo mě chce vidět, tak může přijít do divadla ABC, nazkoušeli jsme Diktátora, ten má už po premiéře a Matka kuráž na premiéru čeká," uvedla pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka, která už nechce pendlovat mezi dvěma byty a nastěhuje se ke svému partnerovi.

Společně se nyní budou starat o jednoho psa a jednu kočku a budou ladit výchovné metody na potomka. Podle Sáry Affašové ale vše v životě má správné místo a čas.

"Na miminko je nyní opravdu brzy," upřímně se zasmála žena, která v minulosti okouzlila srdce tanečníka Michala Necpála.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.