Reklama:

Syn mu roste jako z vody. Neštítím se žádné práce, říká k péči o syna Petr Suchoň. Popsal režim rodiny

Moderátor Petr Suchoň s rodinou
Moderátor Petr Suchoň s rodinou
Foto: Se svolením Petra Suchoně
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2021

Měsíc červenec pro něj byl jedním ze životních milníků, protože na světě přivítal prvorozeného syna se vznešeným jménem Sebastian. Moderátor Petr Suchoň (37) prožívá krásné pocity z nově nabytého otcovství, které mu přináší každodenní radosti. S miminkem už má také nastavený režim. "Nepotřebuju žádný budík, Sebastianek mi pomáhá s ranním vstáváním. Neštítím se žádné práce kolem něj, protože mi dělá radost, když se o něj starám a je spokojený. S manželkou se střídáme," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Zanedlouho oslaví syn Petra Suchoně a jeho krásné manželky a bývalé tenistky Kláry Koukalové (39) tři měsíce. Rodiče si prvorozené miminko velmi užívají a pociťují štěstí z maličkostí, které jsou pro ně ale hodně důležité. Chlapeček dostal jméno Sebastian, které se dříve vykládalo jako ctihodný a vznešený, svátek připadá na 20. ledna. Po několika týdnech od narození miminka se režim rodiny moderátora ranního pořadu na tuzemské komerční televizi dostal do fáze, kdy všechno funguje, jak má.

Reklama:

"Se synem máme nastavený fantastický režim. Hlavně mi teda pomáhá s ranním vstáváním, protože těsně před mým budíkem, kdy mám odcházet do pořadu Nový den, se budí na krmení. Takže si nepotřebuju ani nastavit budík na mobilu, tím je Sebastianek, který má své potřeby. Čili táta s mámou musí vstát, postarat se o něj, aby byl co nejvíce spokojený. Pak teprve vyrážím do práce. Ale i večer je mým opakem budíku, protože s ním chodím spát. Stará se o mě, kluk můj (směje se)," popsal Petr Suchoň každodenní ranní rituál se synem pro ŽivotvČesku.cz.

Jako otec se snaží být užitečný ve všech směrech a manželce chce pomoct se vším, s čím je jakožto muž schopen. "Myslím si, že to máme hodně dobře rozdělené, tzv. fifty fifty. Když jsem v práci, všechno je samozřejmě na manželce, ale ve chvíli, kdy dorazím domů, se snažím být naprosto plnohodnotná pomoc a opravdu se neštítím ničeho. I když má Sebastianek v plíně dost »naděláno«, popravdě někdy i mimo plínku, tak se o to zkrátka postarám, musí se to udělat. Zatím snad není činnost, kterou bych přenechával pouze na ženě. Máme radost z takových základních věcí, když se dobře nají, odříhne si a podobně. To je pak ten nejkrásnější zvuk, jako kdybych dal gól (směje se). S miminkem žádné limity nejsou," dodal sympatický moderátor pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: