Syn nezapomenutelného Františka Nedvěda se pochlubil pohlednou manželkou. Oslavili 26 společných let. Prozradil, proč dovolená u moře u nich nemá své místo

Katka Nedvědová s manželem Vojtou
Katka Nedvědová s manželem Vojtou
Foto: Se svolením Vojty Nedvěda
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2022

Někteří hudební fanoušci se stále plně nevyrovnali se ztrátou, kdy téměř před rokem ve věku 73 let odešel vynikající muzikant František Nedvěd. Dobrou zprávou pro ně je, že jeho syn Vojta Nedvěd (44) nadále plně navazuje na otcův odkaz. Není to ale snadné, protože práce na nové desce, koncerty s kapelou a rodina zabírají hudebníkovi dost času. "Jsem rád, že se nám podařilo alespoň na pár dnů vyrazit na dovolenou. České Švýcarsko byla jasná volba, k moři by nás asi nikdo nedostal," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz charismatický hudebník a pochlubil se snímkem s manželkou Katkou, se kterou minulý týden oslavili 26 společných let.

Bratrům Nedvědovým se v roce 1996 podařilo vyprodat pražský Strahov, a přestože je později rozdělily rozepře, jejich životní cesty se přece jen nakonec znovu sešly. Slavní sourozenci plánovali společné vystoupení v největší pražské hale, které s odchodem legendárního Františka Nedvěda loni v červenci zůstane bohužel už jen nesplněným snem.

Melodie Nedvědů ale nebudou rozhodně zapomenuty, Vojta Nedvěd totiž převzal po otci hudební žezlo a pracuje na několika projektech včetně desky.

"S kapelou Tie Break jsem dojel nedávno koncerty, které jsme měli ještě s tátou nasmlouvané. Teď máme další před sebou. A vím, že táta by měl velkou radost, protože podle ohlasů si je lidé skutečně užili. Každopádně teď se mi podařilo na pár dnů s manželkou a přáteli vyrazit na dovolenou v Česku, konkrétně jsme byli v Českém Švýcarsku, což jsme si dokonale užili. S manželkou jsme zároveň oslavili 26 společných let, z toho 24 v manželství, což je úžasné," prozradil pro ŽivotvČesku.cz s pokorou v hlase Vojta Nedvěd, jak prožil poslední období nejen pracovního života.

Redakci svěřil, že dovolená v České republice je u něj v rodině vždy na prvním místě. "U moře jsem byl na dovolené asi dvakrát. Víc nás baví Česko, protože je u nás tolik krásných míst, které se nikdy neokoukají," dodal pro ŽivotvČesku.cz talentovaný muzikant, který redakci poskytl snímek se svou milovanou manželkou Kateřinou. O ní vždy říká, že lepší by nikdy mít nemohl. Důvodem je, že mu je v životě nejen skvělou a starostlivou ženou, ale i parťákem do nepohody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.