Syn Nicolase Cage má charisma a talent po otci. V uhrančivě modrých očích Westona by se leckdo ztratil

Nicolas Cage má syna, který má šarm a talent po něm
Nicolas Cage má syna, který má šarm a talent po něm
Foto: showpix.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 1. 2021

Hollywoodská hvězda Nicolas Cage (57) může být pyšný nejen na to, co dokázal v rámci své úspěšné kariéry, ale především na svého syna Westona Cage (30), ze kterého vyrostl pohledný mladý muž. Jako dítě slavných rodičů prožil dětství na place, kam ho jeho otec i matka Christina Fultonová (53) brávali. Zábavní průmysl ho okouzlil natolik, že z hereckého povolání udělal rodinnou tradici. Navíc už je sám dvojnásobným otcem krásných dvojčátek, které má s manželkou Hilou Cage Coppolovou (31).

Díky svým rodičům, kteří ho moc často nechtěli nechávat v péči chůvy, Weston Cage vyrůstal ve filmových studiích. Už jako chlapec obdivoval kulisy, rekvizity a viděl, jak vypadá zákulisí filmů, kam jen tak někdo neměl šanci nahlédnout. Dětství strávené mezi herci ho však ovlivnilo pozitivně.

"S tátou jsme chodívali na večeře s jeho přáteli. Pravidelně jsem seděl u stolu s Jimem Carreym a Ozzy Osbournem," řekl Weston britskému Daily Mailu. Když si později volil, kam povedou jeho další kroky, herectví se ukázalo jako jasná volba. Navíc měl toho nejlepšího učitele, svého otce, který mu předal cenné znalosti a zkušenosti.

"Naučil mě to nejdůležitější. Vysvětloval mi základy, říkal, jak moc je důležité zkoumat svou roli do hloubky a studovat ji," doplnil 30letý Weston.

"Naučil mě, že je zásadní popustit uzdu fantazii a dokonale ovládat řeč těla a svůj hlas. S touto rovnováhou vzniká věrohodná postava," vysvětlil syn Nicolase Cage, který zazářil například ve filmu D-Day a v letošním roce má vyjít celkem 5 filmů, ve kterých si zahrál.

Jako herec se dvojnásobný otec a manžel krásné Hily dokázal prosadit a doufá, že se mu splní životní sen. "Chtěl bych hrát s tátou v televizním seriálu. Za vše vděčím jemu a byl by to pro nás oba silný zážitek," prozradil Weston Cage.

Láska a rodičovství

Mladý Cage je sice pohledný muž a nepochybně sympaťák, ale v lásce neměl příliš štěstí. Do manželství vstoupil třikrát – s první manželkou a písničkářkou Nikki Williamsovou (32) vydrželo rok, s filmovou producentkou Danielle Cageovou (30) byl ženatý v letech 2013 – 2016 a má s ní dvě děti ve střídavé péči.

Potřetí se Weston oženil před dvěma lety s izraelskou kráskou Hilou Cage Coppolovou (31), která mu porodila dvojčátka - holčičky. Ty letos v dubnu oslaví první narozeniny. "Ty a naše děvčátka jste zázrakem mého života," napsal na svůj profil na Instagramu syn hollywoodské legendy, který na sociálních sítích pravidelně přispívá fotografiemi ze života své rodiny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.