Reklama:

Syn oslaví rok. Šéfkuchař Radek Kašpárek se pochlubil dojemným snímkem a prozradil, co pro chlapečka chystá

Radek Kašpárek se synem
Radek Kašpárek se synem
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 5. 2022

Šéfkuchař a porotce MasterChefa Radek Kašpárek (40) je trojnásobným otcem. S pohlednou manželkou Andreou, kterou si vzal před dvěma lety v březnu před koronavirovou pandemií, mají prvního společného potomka - Sebastiana. Z předchozího manželství má dvě dcery, jeho manželka jednu. V polovině května chlapeček oslaví své první narozeniny. "Bude to samozřejmě rodinná oslava a bude to velké," prozradil pro ŽivotvČesku.cz michelinský šéfkuchař.

Reklama:

Milovanou ženu a manželku Andreu poznal oblíbený porotce kuchařské televizní show a uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek před osmi lety. Zásnuby proběhly v roce 2017, ale až předloni 13. března stvrdili svoji lásku oficiálně sňatkem.

Reklama:

Manželství posunuli ještě dále, protože se jim před rokem narodil zdravý chlapeček, který dostal jméno Sebastian - v původním významu se vykládá jako vznešený a ctihodný. Do vínku tak dostal vlastnosti, které jsou v životě muže skutečně důležité. Jeho svátek pak připadá na 20. ledna.

"Mám nádherného a úžasného syna, úžasné dcery, dokonalou manželku, skvělou rodinu, co víc si člověk může přát. Květen je samozřejmě měsíc, kdy slavíme synovi narozeniny a užijeme si to. Osobně jsem pyšný a hrdý na to, že se nám s manželkou narodil syn, moc jsem si ho přál, protože kdyby to byla holka, tak se z těch ženských asi zblázním. Jsem nadšený z toho, jak nám Sebastiánek roste jako z vody, dělá pokroky, prostě je to skutečný smysl života. Nemohu ale vynechat naše holky, to je to samé, prostě svou rodinu, svoje děti miluji bezmezně a oslava narozenin syna bude velká," prozradil pro ŽivotvČesku.cz nekompromisní porotce ze slavné reality show pro amatérské kuchaře.

Z prvního manželství má Radek Kašpárek dvě dcery a jeho manželka má z předchozího vztahu také jednu dceru, proto jsou ženy v jeho rodině ve výrazné přesile. Před rokem ale k vyhlášenému šéfkuchaři přibyl muž v podobě jeho syna, a tak si může po výchově dcer užívat pocity, že má doma chlapečka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: