Reklama:

Syn Patrika Hezuckého roste jako z vody. Čtyřletý Oliver je vymodlené dítě

Patrik Hezucký a Nikola Hezucká
Patrik Hezucký a Nikola Hezucká
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2024

Patrik Hezucký, moderátor na rádiu Evropa 2, který dlouhá léta tvoří tandemovou dvojici s Leošem Marešem, je už čtvrtým rokem pyšným tatínkem. Vymodleného syna Olivera přivedla na svět jeho manželka Nikola na konci roku 2019. Od té doby chlapec roste jako z vody a z posledních snímků na sociální síti je vidět, že je z něho už »velký chlap«. Manželé Hezučtí oslavili před dvěma týdny páté výročí svatby. Redakce ŽivotvČesku.cz vybrala komentáře známých osobností, které manželům pogratulovaly k výročí nezapomenutelné události.

Reklama:

Oblíbený spíkr Patrik Hezucký si rodinného života začal naplno užívat až po padesátce. Ve 49 letech se oženil se svou dlouholetou partnerkou Nikolou, se kterou se snažili o miminko poměrně dlouhou dobu. Nakonec se zařadilo a malý Oliver přišel na svět v prosinci 2019.

Reklama:

Krátce po narození syna napsala Nikola Hezucká ke snímku svého miminka, že si porodila vlastní kopii. To, že je Olík podobný mamince, platí dodnes. Akorát se trochu vytáhl. Blonďatý klučina dělá radost celé rodině.

Předposlední den v květnu oslavili manželé Hezučtí páté výročí svatby. Bohužel jejich rodinu zasáhla i velmi smutná zpráva. 30. května zemřel Nikolin milovaný tatínek, který svou dceru vedl před pěti lety k oltáři.

Redakce ŽivotvČesku.cz vybrala některé z komentářů, ve kterých známé osobnosti vyjadřují gratulace oběma manželům. "Gratuluju kamaráde. Jste nejlepší," přispěchal s gratulací pod svatební snímek dlouholetý kolega a kamarád Leoš Mareš. "Gratulace," napsala stručně moderátorka Eva Decastelo a výročí veselky okomentoval i Josef Kokta se svým typickým komentářem "JO!".

V září 2018 požádal Patrik Hezucký svou partnerku Nikolu o ruku. Už v květnu dalšího roku se konala velkolepá svatba na farmě Soběsuky. O další půlrok později se už manželé radovali z chlapečka Olivera. Manželství známému páru podle všeho i po pěti letech skvěle klape.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: