Syn roste jako z vody, chlubí se šéfkuchař Radek Kašpárek. Prozradil, jak s manželkou zvládají prvního chlapce v rodině

Nextfoto
Šéfkuchař Radek Kašpárek
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 10. 1. 2022

V polovině loňského května se šéfkuchař Radek Kašpárek (40) stal otcem syna Sebastiana, kterého přivedla na svět jeho manželka Andrea. Zanedlouho uplyne osm měsíců od jeho narození a pyšný tatínek je rád, že jim nedělá vrásky na čele a jeho žena zvládá vše s přehledem. "Roste jako z vody, je to náš poklad," prozradil pro ŽivotvČesku.cz jeden z trojice porotců kulinářské show.

Radek Kašpárek už umí chodit v roli otce výborně, protože se stará celkem čtyři děti. Z prvního manželství má dvě dcery a jeho manželka Andrea má z předchozího vztahu také jednu dceru. Ženy jsou tedy ve výrazné přesile, ale narozením syna Sebastiana do rodiny přibyl další zástupce opačného pohlaví, kterého si uznávaný šéfkuchař tak přál. Na svět miminko přišlo loni 16. května v noci a jeho rodiče, kteří 13. března 2020 stvrdili svoji lásku oficiálně sňatkem, nemůžou být šťastnější.

"Roste jako z vody, je to chlapák. Musím říct, že mi dělá obrovskou radost a pro nás s manželkou je to opravdu poklad. Navíc mám ženu, která je neskutečně tolerantní a prostě úžasná. Zároveň je skvělá máma, která si umí se vším poradit. Sebík je moc hodný a v pohodě, dobře papá a chutná mu. Navíc ho člověk skoro neslyší pobrekávat. Kompletně mi změnil život," vyjádřil se Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Jen pár minut poté, co chlapeček spatřil světlo světa, se jeho maminka svěřila pro ŽivotvČesku.cz s prvními dojmy z narození syna - jeho jméno se v původním významu překládá jako vznešený a ctihodný.

"Je to krása, ani nejsem unavená. Jsem neskutečně šťastná a už ho chci mít u sebe," sdělila tehdy jen chvíli po porodu Andrea Kašpárková, která se po třech dcerách konečně dočkala syna. Sebastian vážil 2 480 gramů a měřil 44 centimetrů, což přiznal redakci čtyřnásobný otec Radek Kašpárek. V pracovní sféře provozuje michelinskou restauraci Field a patří mezi respektované mistry české gastronomie.

Je to měsíc, kdy se rodina slavného šéfkuchaře Radka Kašpárka (39) rozrostla. Jeho manželk...


.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu