Syn Terezy Kostkové Tonda se ukázal ve společnosti se svou dívkou. Šestnáctiletý mladík randí s dcerou známého herce

Antonín Kracík a Bea Ratajská
Antonín Kracík a Bea Ratajská
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2023

Moderátorka a herečka Tereza Kostková (47) patří k oblíbeným tvářím českého šoubyznysu. Ačkoliv by to do okouzlující brunetky málokdo řekl, vychovává už šestnáctiletého syna Antonína, kterého má herečka s exmanželem Petrem Kracikem (65). Z roztomilého klučíka vyrostl pohledný dospívající mladík, který podobu rodičů nezapře. Tonda se ve čtvrtek ukázal ve společnosti ruku v ruce se svou dívkou Beou, jež je dcerou herce Zdeňka Ratajského (43). Krásná Tereza Kostková je aktuálně v jednom kole, čeká ji již tradičně moderování soutěže StarDance. O účastnících před nedávnem Tereza promluvila pro ŽivotvČesku.cz.

Pro charismatickou Terezu Kostkovou začala podzimní sezona, což znamená plné pracovní nasazení. Už 14. října odstartuje nová řada taneční soutěže StarDance, kterou již tradičně bude brunetka moderovat s Markem Ebenem. Krásná herečka pro ŽivotvČesku.cz svěřila, jak se jí letošní sestava účastníků líbí.

"Mně se sestava soutěžících moc líbí, přijde mi to jako moc hezká skladba osobností. StarDance je letos po pauze i z důvodu, že Česká televize letos slaví šedesáté narozeniny. To, že je výročí televize, nijak nemění můj přístup k práci, tu se snažím odvádět stejně - výročí nevýročí. Ale jistě se to odrazí na míře slavnostnosti této řady," uvedla na dotaz Tereza Kostková, kterou si diváci oblíbili nejen kvůli jejímu kultivovanému projevu, ale i »laskavému a chytrému« humoru.

Kultivované vystupování má zajisté v genech i její syn Tonda, který nemá jen známé rodiče z umělecké branže, ale i prarodiče, kterými jsou noblesní herečka Carmen Majerová a džentlmen každým coulem Petr Kostka. Antonín Kracik, kterého v dětství zajímaly vláčky, se ukázal ve společnosti po boku své přítelkyně Bey Ratajské. Mladá slečna přišla podpořit na premiéru muzikálu Srdeční záležitost svého tatínka - herce Zdeňka "Dennyho" Ratajského, který v muzikálu ztvárňuje hlavní roli po boku Lucie Bílé.

Mladému páru to spolu velmi slušelo. Je zřejmé, že Tereza Kostková může být z partnerky svého syna nadšená. Stejně jako je už několik let šťastná po boku druhého manžela Jakuba Nvoty.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.