Syn Toma Hankse je drsňák s kérkami. 30letý Chester propadl svodům hříšného života, a stal se černou ovcí

Chester Hanks
Chester Hanks
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2021

Filmový svět Hollywoodu má několik hvězd, které zůstávají na vrcholu slávy i desítky let. Mezi ně patří třeba herec Tom Hanks (64), který zazářil ve snímcích jako Trosečník nebo Andělé a démoni. V osobním životě je čtyřnásobným otcem a jeho prostřední syn Chester Marlon Hanks (30), pohledný drsňák s řadou tetování na těle, má na kontě věci, které z něj dělají »černou ovci« rodiny.

Chester Marlon Hanks, který vystupuje pod uměleckým jménem Chet Hanks jako rapper a hudebník, nešel ve stopách slavných rodičů ani svých sourozenců. Rozhodl se vydat jinou cestou, která mu do života sice přinesla úspěch, ale také řadu problémů. Jako by se za každou cenu snažil vymanit z dobré pověsti rodiny Hanksových. Jeden čas se pohyboval hodně na hraně a má za sebou pletky s policií, obvinění z domácího násilí a také zkušenosti s omamnými látkami a alkoholem. Ze závislosti na kokainu se léčil v roce 2014, ale s drogami koketoval již od mladých let. V dubnu 2016 se stal otcem dcery Micaiah, kterou mu porodila tehdejší partnerka Tiffany Milesová. Právě narození holčičky ho přimělo se pokusit se závislostí něco skutečně udělat a změnit se.

Tetování na Chesterově hrudi s významem »Jsem tím, kým jsem« má vyjadřovat jeho integritu, silnou osobnost a doplňuje ho řada dalších. Jeho poslední vztah s expřítelkyní a herečkou Kianou Parkerovou skončil poměrně dramaticky po lednové hádce, kdy nakonec došlo na obvinění z krádeže peněz a napadení, jak uvedl americký deník New York Post. Stejně tak Chet Hanks vzbudil kontroverzní diskuze svým projevem na veřejnosti i sociálních sítích. Jeho slova někteří označili za rasistické vyjadřování. Hanksův prostřední syn tak plnil titulky bulvárních plátků a byl označen jako »černá ovce« rodiny.

V lednu loňského roku doprovázel otce na ceremonii předávání Zlatých globů a vysloužil si kritiku kvůli své snaze mluvit jamajským patoisem (angličtina, kterou se mluví na Jamajce a také v černošských komunitách). Soudní boje vedl s Kianou Parkerovou, která ho obvinila z fyzického i psychického týrání, což zcela popřel. "Jako rodič milujete své děti bezpodmínečně. Podporujete je na každém kroku. Obdivuju jeho odvahu a upřímnost," řekl o 30letém synovi Tom Hanks v rozhovoru pro Entertainment Tonight v době, kdy se Chet přiznal k drogové závislosti a otevřeně promluvil o svých problémech.

Prarodiče - Tom Hanks a Rita Wilsonová (64), malou Micaiahu zbožňují, a i když je jejich syn rebel a má za sebou nespočet problémů, snaží se při něm stát, ať se děje, co se děje. Snad se tedy rebelský duch Chestera Marlona Hankse postupem času zklidní a slavní rodiče, kteří jsou ověnčení řadou prestižních ocenění, si budou moci užívat v poklidu velké šťastné rodiny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.