Syna i manželku už mám doma, svěřil Radek Kašpárek. Popsal příchod malého Sebastiana na svět

Se souhlasem Radka Kašpárka
Manželé Kašpárkovi s novorozeným synem Sebastianem
Foto: Se souhlasem Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 21. 5. 2021

Obrovskou radost a štěstí prožívá respektovaný šéfkuchař Radek Kašpárek (39), kterému minulý týden v neděli v pozdních večerních hodinách milovaná manželka Andrea přivedla na svět zdravého a krásného syna. Chlapeček dostal jméno Sebastian. V pátek si syna a jeho maminku populární televizní porotce gastronomické show odvezl z porodnice konečně domů. "Jsou to nejkrásnější pocity na světě, jsem hrdý táta a manžel. Konečně jsme všichni spolu," řekl pro ŽivotvČesku.cz dojatě respektovaný mistr kuchyně.

Sebastian se narodil s váhou 2 480 gramů a měřil 44 centimetrů. "Porod byl hodně rychlý a bez komplikací," popsal Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz, co se dělo v porodnici.

"Je to krása, ani nejsem unavená. Jsem neskutečně šťastná a už ho chci mít u sebe," sdělila první dojmy Andrea Kašpárková pro ŽivotvČesku.cz chvíli poté, co její potomek spatřil světlo světa. Teď už je konečně doma a šťastná, že si může vychutnávat společné chvíle s manželem a synem v domácím prostředí.

Milovanou ženu a manželku Andreu poznal oblíbený porotce kuchařské televizní show a uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek před sedmi lety. Zásnuby proběhly v roce 2017, ale až loni 13. března stvrdili svoji lásku oficiálně sňatkem. Vztah posunuli ještě dále, protože se jim narodil zdravý chlapeček, který dostal jméno Sebastian - v původním významu se vykládá jako vznešený a ctihodný. Do vínku tak dostal vlastnosti, které jsou v životě muže skutečně důležité. Jeho svátek pak připadá na 20. ledna.

Z prvního manželství má Radek Kašpárek dvě dcery a jeho manželka má z předchozího vztahu také jednu dceru, proto jsou ženy v jeho rodině ve výrazné přesile. Sám pyšný otec by si přál, kdyby syn šel jednou v jeho šlépějích. Není se čemu divit, má mu rozhodně co předávat.

Herec Dustin Hoffman (84) patří mezi legendární herce, které si diváci mohou pamatovat z m...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu