Reklama:

Irena Ferčíková Konečná

Vlna veder, která má o víkendu vyhnat teploty až ke 40 stupňům, se dostala i do Poslanecké sněmovny. Poslankyně Irena Ferčíková Konečná (Piráti/Zelení) chtěla, aby se zákonodárci zabývali krizovou komunikací státu a ochranou seniorů, chronicky nemocných i dalších ohrožených skupin. Jenže část koalice její vystoupení podle ní brala s posměchem. Do debaty se následně vložil ministr zahraničí Petr Macinka z Motoristů a reagoval po svém. Z veder udělal ironickou »zprávu o průběhu klimatické krize« a pronesl větu, která ve Sněmovně okamžitě zastínila zbytek debaty, všimli jsme si v redakci ŽivotvČesku.cz. Ministr uvedl: "V létě je horko, v zimě je zima, v noci je tma."

  • Předchozí
  • 1
  • Další
Reklama:
Reklama: