Takhle dnes vypadá SuperStar Tomáš Savka. Zanedlouho oslaví 6. výročí od svatby s pohlednou baletkou

Zpěvák Tomáš Savka
Zpěvák Tomáš Savka
Foto: Se svolením Tomáše Savky
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2021

Držitel ceny Thálie a účastník slavné pěvecké show Tomáš Savka (37) zanedlouho oslaví 6 let od svatby s tanečnicí a baletkou Zuzanou Savkovou (48). Oblíbený zpěvák prozradil, že v době, kdy vrcholila epidemie covidu, se rozhodně nenudil. "Manželce musím poděkovat, jak to vše zvládala, když jsem byl pořád mimo domov," chválila svou osudovou ženu někdejší hvězda SuperStar pro ŽivotvČesku.cz.

"My jsme posledního října 2020 oslavili 5 let od svatby a já si každý den uvědomuji, jak mám úžasnou ženu," svěřil pro ŽivotvČesku.cz Tomáš Savka o své milované ženě, se kterou se těší, že oslaví výročí šesté. Charismatický zpěvák je pyšným tatínkem tříleté Anny Viktorie, kterou s manželkou vychovává.

"Zuzka je naprosto výjimečná. Kromě toho, že byla primabalerínou Národního divadla a na profesním poli dosáhla snad na všechny role, tak je hlavně skvělou mámou," zdůraznil směrem ke své manželce zpěvák, o jehož hudebním talentu se v showbyznysu nikdy nepřestalo mluvit.

I po letech od SuperStar se zpěvák udržuje ve formě. Musí. Má řadu pracovních závazků, a to zejména na prknech, která znamenají svět či vystupuje s Hudbou Hradní stráže a Policie České republiky. "V době covidu jsem nebyl úplně mimo domov, jen jsem chodil do práce. Takže na čas strávený doma, to bylo lepší, než za běžné situace. Pracoval jsem jako tesař a pokrývač na střechách," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Manželka Tomáše Savky má tři velké syny z předchozího vztahu s baletním mistrem Jiřím Pokorným. Celkem tak má čtyři děti, které jí občas nedají vydechnout. Oporu má ale ve svém muži, který patří k velmi talentovaným lidem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.