Tahle fotka prozradila všechno. Ondřej Brzobohatý potvrdil konec vztahu. Nejsme spolu už od srpna, uvedl

Ondřej Gregor Brzobohatý a tanečnice Zuzana Pilná
Ondřej Gregor Brzobohatý a tanečnice Zuzana Pilná
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 12. 2021

Taťána Gregor Brzobohatá (33), dříve Kuchařová, a Ondřej Gregor Brzobohatý (38) se rozhodli svůj vztah po 8 letech, z toho 5 letech v manželství, ukončit. "Máme už vlastní životy. Od srpna víceméně žijeme každý sám,“ řekl magazínu Showtime na televizi Prima, s níž spolupracuje. Herec a zpěvák sám ale není, byl přistižen, jak si domů s širokým úsměvem na rtech vede tanečnici Zuzanou Pilnou (30). Pro ŽivotvČesku.cz pak smutnou situaci rozpadu slavného páru okomentoval psycholog Jeroným Klimeš (54).

Co začalo jako pohádka a dlouhé roky se zdálo jako ideální manželství, skončilo. První spekulace o rozchodu páru, který byl v minulosti nerozlučný a svou zamilovanost dával najevo, se objevily už na počátku podzimu poté, co herec ani modelka od července nepřidali jedinou společnou fotku na sociální sítě a přestali se bok po boku objevovat na společenských akcích.

Teď Ondřej Gregor Brzobohatý vše potvrdil s tím, že rozchod trvá již několik měsíců. "Máme už vlastní životy. Od srpna víceméně žijeme každý sám," uvedl pro Showtime.

Potvrdilo se tak to, že manželé žijí v odloučení už nějakou dobu a každý se vydal svou vlastní cestou. Portál Blesk.cz totiž zveřejnil fotografie, na kterých si usměvavý Ondřej Gregor Brzobohatý vede do svého nového bytu pohlednou tanečnici Zuzanu Pilnou, s níž ho spojují pracovní povinnosti v karlínském divadle. Redakce ŽivotvČesku.cz jeden ze snímků získala.

Sympatická Zuzana se v karlínském divadle objevuje v představeních The Addams Family a Sestra v akci. Příznivci hudby Ondřeje Ládka (42), lépe známého jako Xindla X, si jí mohli všimnout i ve videoklipu k jeho písni Volnoběh.

Existuje časové období, které je vhodné po krachu dlouhodobého vztahu zachovat, aby se člověk dokázal vyrovnat s rozchodem a »nastavil se« správně pro zdravý nový vztah s někým jiným. Jednoduše dokázal zapomenout a nenesl si do nové lásky staré vzpomínky. Pro ŽivotvČesku.cz na dotaz odpověděl uznávaný psycholog Jeroným Klimeš.

"Vždy se doporučuje to samé, co při úmrtí partnera. Tedy roční »vdovská« doba, než člověk »vychladne«, protože vztahy začínající dříve než do roka, to jsou »převozníci«. Někdy z nich může vzniknout trvalý vztah, ale většinou ne. Lze je považovat za vztahy na nějaké přežití a stejně tak se to dá dokázat statisticky, po dlouhých vztazích přichází tyto krátkodobé. Kdo vydrží být po rozchodu alespoň rok sám, tak to považuji za rozumnější. I když jsou tací, kteří to nezvládnou, jim to zkrátka musíme tolerovat, nejsou schopni být sami. Kompletní vzpamatování se z vážného vztahu a rozchodu se určuje na pět let, ale myslím si, že po roce nebo spíše po dvou už lidé dokážou navázat plnohodnotný vztah," uzavřel renomovaný odborník pro ŽivotvČesku.cz a na závěr dodal: "Ženy to dělají většinou tak, že dokud nejsou schopné se zamilovat, s nikým vztah nenavazují. Muži si často najdou »souložnici«, třeba ji mají rádi, ale neumí ji milovat."

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.