Tajemství dokonalého vzhledu Dary Rolins. Zpěvačka odtajnila rituál, díky němuž nestárne

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2020

Málokdo by hádal, že popová diva Dara Rolins v prosinci oslaví už 48. narozeniny. Fanoušci i široká veřejnost se podivují nad tím, že tato stále pozitivně naladěná blondýnka vypadá už bezmála dvacet let pořád stejně. Za zpěvaččiným dokonalým vzhledem ale nestojí kouzla plastických chirurgů… Dara odtajnila ranní rituál, který provádí už dlouhé roky.

Dara Rolins zkrátka nestárne. Téměř dva roky před padesátkou se stále pyšní mladistvou tváří a o její fantastické postavě ani nemluvě. Zatímco její dcera Laura (12) se už pomalu vrhá do pubertálních let, Dara jakoby zastavila čas. Rodačka z Bratislavy ale ví, že za každým úspěchem stojí tvrdá dřina. Na sociální síti teď odtajnila rituál, který každé ráno už několik let opakuje. A vajíčka na slanině či bábovka k snídani to opravdu není.

Každý den začíná Dara vydatnou a zdravou snídaní, ve které nechybí ovoce, oříšky a různé superpotraviny, jako jsou chia semínka nebo čisté kakao. Zaslouženou kávu si ale dává až po protažení v podobě jógy.

“Ovocný čaj a 5 minut poté kávička. A to všechno až potom, co si vyčistím zuby a zacvičím jógu. 5 pozdravů slunci je moje dietní verze, když cvičím na hotelech, anebo když nemám regulérní hodinu s mým jogínem Petrem,” prozrazuje Dara svůj každodenní rituál, bez kterého si začátek dne už neumí představit.

 Jelikož je Dara maminkou dvanáctileté Laury, do jejího rituálu spadá i příprava a odvoz dcery do školy. Ani Laura není ochuzená o ranní rituály. “Snídani si dáváme vždycky u pohádky, pohádka po ránu musí být, to je základ, náš rituál,” doplnila blondýnka, která si život bez pohybu a zdravých potravin už nedokáže představit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.