Tajemství perfektní figury Ivany Chýlkové. Myslím, že základ jsou hlavně geny, říká herečka

Ivana Chýlková
Ivana Chýlková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2022

Herečka Ivana Chýlková (59) působí, jako kdyby snad ani nestárla. Stále si drží perfektní figuru, kterou by jí mohly závidět i o generaci mladší ženy. Pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýnka prozradila, v čem tajemství její krásy tkví. "Základ jsou dobré geny," uvedla s úsměvem.

Oblíbená herečka se nijak netají tím, že není fanynkou žádných drastických diet ani mučení těla v posilovně. Naopak zastává poměrně střízlivý a zdravý přístup k péči o své vlastní tělo. "Myslím si, že základ jsou hlavně dobré geny. Jinak dělám zkrátka to, o co si moje tělo řekne. Rozhodně nedržím žádné diety," uvedla pro ŽivotvČesku.cz, co pro svou krásnou postavu dělá.

Tělesným proporcím přikládá Ivana Chýlková obecně méně důležitosti, než je dnes u mnohých celebrit zvykem. "Já jsem ráda, že nejsme všichni stejní, byla by to nuda, kdybychom všichni vypadali stejně," myslí si herečka, kterou diváci znají například z filmů Přítelkyně z domu smutku, Čas sluhů nebo komediálního seriálu On je žena.

Herečka se ani netrápí dietami. Naopak se nestydí přiznat, že holduje také některým ne zcela zdravým pokrmům. "Od dětství moc nemusím sladké, ale vanilková zmrzlina z Opočna je jednoznačný letní vítěz, tu si dám moc ráda a vřele doporučuji. Kdykoliv si také dopřeju smažený sýr, když na něj mám opravdu chuť. Ale není to nějak extrémně často," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Ivana Chýlková se se svým mužem Janem Krausem (69) dala dohromady v roce 1994. V té době žila s hercem Karlem Rodenem (60), zatímco Jan Kraus tvořil pár s herečkou Janou Krausovou (68). Po složitých peripetiích si oba herci vyměnili partnerky. Ivana Chýlková poté svému muži přivedla na svět syna Jáchyma (24). Ten se nějakou dobu věnoval herectví a vidět jej diváci mohli například v seriálu Gympl nebo ve filmu Případ nevěrné Kláry, dnes se mediálnímu světu vyhýbá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.