Tajemství skvělé formy Davida Matáska: Prozradím vám, jak na to, usmíval se herec

David Matásek si udržuje vitalitu.
David Matásek si udržuje vitalitu.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2020

Že legendě českého filmu Davidu Matáskovi (57) táhne na šedesát? Tak to není ani náhodou znát. Mimořádně talentovaný herec se udržuje v neuvěřitelně skvělé formě, což podtrhuje jeho mladistvý vzhled. A David pro ŽivotvČesku.cz prozradil, co za jeho vitalitou stojí.

"Dlouhodobě cvičím jógu, pomáhá mi to po psychické i fyzické stránce," prozradil David Matásek o cvičení, které pochází z doby 900 let před naším letopočtem. Zároveň zdůraznil, že pokud jde o stravu, snaží se vyhýbat potravinám, které zatěžují organismus.

"Snažím se jíst rozumně, díky tomu se dobře cítím," popsal herec, který se objevil na charitativním bazaru známého nadačního fondu.

I když se čas prázdnin blíží ke konci, populární herec si je maximálně užil. "Přes prázdniny jsem načítal dvě audioknihy, detektivky. To byla jediná moje práce přes volné dny. S rodinou jsme byli na dovolené, také na chalupě a výletovali jsme po Čechách," dodal pro ŽivotvČesku.cz sympatický David Matásek, který ztvárnil v divadle i před kamerou desítky skvělých rolí, jak si užil letní dny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.